Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg könnyebb 3honapos...

Tenyleg könnyebb 3honapos kortol a babakkal?

Figyelt kérdés
Az en babam nehezen alszik és nem mélyen...nehezen bufizik es nehezen kakil igy mindig fáj a hasa és nyűgös...ez megszunik 3honao utan? Es akkor nyugodtabb lesz?
2022. márc. 5. 19:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Most 5hetes
2022. márc. 5. 19:02
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nekem onnantól lett rosszabb. Addig eszik-alszik baba volt 😂 Alvása az 5. hónaptól kb. csapnivaló, csilliószor megébred éjjel, nappal is vagy 30-40 perceket alszik, ritka ha alszik egybe 1-1.5 órát, estére nyűgös, akár jól aludt nap közben akár nem… Hozzátáplálás mellett is bukik, csak most már jó színeset ami nem jön ki semmiből (barack pl) 😂

De lehet nektek jobb lesz, nem egyformák a babák. ☺️

2022. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz könnyebb csak máshogy lesz nehéz :D a hasfájás megszűnt, már tud pukizni, büfizni könnyen. Viszont már menne felfedezni, de még nem tud, és ez borzasztóan frusztrálja, egész nap erőlködve nyöszörög, én meg már a hajamat tépem. (5 hónapos)
2022. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2022. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Hahaha 😂

Visszasírom az első 3 hónapot.


Egy 6 hónapos anyukája

2022. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Első babámmal sokkal könnyebb lett 3 hónap után. Addig nagyon megszenvedtem a 4. trimesztert. Folyamatos cicit és testközelséget igényelt, letenni kb nem lehetett, rögtön ébredt és kezdődött elölről a kínlódás. Pedig még hasfájós sem volt. 3 hónapos korától kezdtem élvezni vele, onnantól kinyílt, sokat játszott hason a földön, jókedvű, jó alvó babává változott szinte egyik napról a másikra.

A lányommal az első perctől könnyű volt, csak evett és aludt és ez utána se lett rosszabb, vele minden könnyebb, bár most 5 hónaposan sokkal jobban ölbe baba, mint az első volt ilyenkor.

2022. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de remélem mire 15 lesz, fog aludni
2022. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Elsovel konnyebb lett 6 het utan, mikor rajottem, hogy a tejfeherjere erzekeny, es csendes refluxa van. Onnantol nagyon sokszor keveset szopizott, megszunt a hasfajas, jobb lett a reflux. 4,5 honaposan kezdett kuszmi, onnantol lett konnyebb igazabol, mert elotte keves kivetelt leszamitva folyton sirt, ha nem hordoztam, vagy felebredt akarmennyi altatas utan is, ha 5 centivel is akar odebbhuzodtam tole (ez alvasnal utana meg sokaig megmaradt). A kicsi pont forditva, vele a szuletese utani hetek voltak konnyebbek, sokat aludt, nyugis baba volt. Szoval gyerekfuggo.
2022. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Nincsenek rá szavaim, hogy mennyivel nehezebb lett 3-4 hónap után 😂
2022. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is sokkal nehezeb lett 3honapos kora után minden😅És most se könnyebb.10honapos kislany anyukaja
2022. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!