Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha sokat alszik a...

Nem baj, ha sokat alszik a másfél hónapos babám rajtam és a kezemben?

Figyelt kérdés
Ha lerakom mindig fölébred és sír. Nem lesz baja a hátának, az ízületeinek?
2010. okt. 18. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
A baba hátának nem hiszem, hogy baja lesz, de te ki fogsz purcanni két három hónap alatt.
2010. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

az elején én is ezt csináltam, most 9 hónap múlva, látom mit csinálnék másképp.

nem lett kézben alvós, mert 4 hónapos korában meguntam, hogy nincs egy szabad percem, vettem egy könyvet és megváltotta a világot:): 365 ötlet az altatáshoz, alexandra kiadó, kb 2000 ft. 6 éves korig vannak benne tippek, naggggggyon jó:)

2010. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon megszokja, akkor még 10-12 kilósan is így fog csak elaludni, van ilyen ismerősöm, akinek a két éves 13 kg-os lányával 2 órát kell sétálgatni napközben és este is az alváshoz. Megbánták már, hogy nem a kiságyba szoktatták be. Azért ébred fel, ha lerakod, mert már ezt az állapotot szokta meg.
2010. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy aludt a nagyobbik fiam, kb 6 hónapos koráig, utána magától leszokott róla. Nem maradt ölbe-baba. Lehet, hogy csak a hasfájás miatt jó neki, nem?
2010. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a harmadik hónapig ezt csináltam..máshogy nem akart aludni. Nekünk a pocakfájás miatt. Semmi baja tőle..és már alszik az ágyában..Mondjuk, sajnos az én derekam megfájdult rendesen..most 4 hós
2010. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 edus83 ***** válasza:
Énlányom csak rajtam aludt 4hónapig,éjel nappal,aztán egyszer csak ahogy neki nem lett kényelmes leszokott róla!!Én azt hittem soha nem fog leszokni,és mégis:)!!Élvezd ki amíg lehet,nekem hiányzik:)
2010. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

jujj csak ezt ne csináld!

te érdekedben.

1hónapg még jó lesz neked de utána pokol.

sehogy nem fog aludni csakis rajtad.

te meg semmit nem fogsz tudni csinálni, mert megszokja.

2010. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálta. Csak rajtam aludt. Ha leraktam 5 perc múlva már ébren volt, de ha rajtam volt akár két órát is aludt. Volt hogy én is elfeküdtem, volt, hogy ültem és tv-t néztem. Kb. 3 hónapos volt, hogy leszokott róla. nem bánom, hogy akkor úgy aludt.

Mindig olyan szökben tartottam, hogy ne legyen gond a gerincének. Általában hason feküdt rajtam. Amúgy nem volt hajlandó hason feküdni.

2010. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18.18-as vagyok. Egyet értek az alattam lévővel: élvezd ki, mert hiányozni fog az odabújás. Amint kinyílik a világ és nem leszel olyan kényelmes, már alig fog várni, hogy picit elálmosodjon rajtad, és csak úgy kiterüljön a mellkasodon..hmm.olyan finom..:)

De állítólag néhány hónap múlva már tényleg csak megszokásból fogja csinálni, és akkor már nehéz leszoktatni.

2010. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban nekem is az ölemben aludt, aztán meguntam, és csak mellé feküdtem, hamar megszokta azt is. Ha igényli az elején, a biztonságérzetet, akkor szerintem nincs ezzel semmi gond. Ha már úgy érzed, hogy ez sok neked, akkor szoktasd le róla.
2010. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!