Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik mosható pelusoznak: az...

Akik mosható pelusoznak: az újszülött pelusa mennyire büdös? Milyen gyakran mostok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Amíg nem kezdődik a hozzátáplálás, addig nem igazán büdi a babák kakija. Viszont minden evés után kakilnak még egy ideig, szerintem erre az időszakra érdemesebb hagyományosat venni, majd amikor beáll a napi egy kaki (4-5 hónapos kor), akkor már jó a mosható is.
2010. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Baba válogatja, hogy mennyit kakil. Az én 10 hósom szinte minden kaja után nyom egy adagot. És ez pici kora óta így van. Gyors az emésztése mint az apukájának.

Kedves kérdező, a pelusokat érdemes mindig beáztatni időnként akár ecetes vízbe, hogy fertőtlenítsd őket, így nem lesznek büdösek. Az pedig, hogy mennyit fogsz mosni, attól függ hány pelusod van, mennyi időre elég.

2010. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mosható pelust használok, de az első hetekben én is inkább eldobhatót vettem, mert minden étkezéskor kakilt a kislányom. Amúgy nem túl büdös, ha csak anyatejes. Nem az a resti-wc szag. Jelenleg moshatót és eldobhatót is használok, nincs sok mosható pelusom, de nem mosok többet emiatt. Ha csak moshatót használnék, akkor biztosan lenne hetente-kéthetente egy plusz mosás. Miután levettem és kiöblítettem, én is ecetes vízbe szoktam áztatni a pelust, teljesen elvesz minden szagot.
2010. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!