Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hete nagyon rooszul...

Két hete nagyon rooszul alszik a 20 hónapos kislányom. Mitől lehet? Tudok valamit tenni, hogy jobban aludjon?

Figyelt kérdés

Eddig viszonylag jó alvó volt, kétszer háromszor felsírt éjszaka, visszaadtuk neki a cumit és folytatta. Két hete viszont sír, nem tud lenyugodni, és kéri, hogy vigyük ki a nappaliba, ott a kanapén visszaalszik kb 20 perc múlva, de azután nem lehet visszatenni a kiságyba mert azonnal újból elkezd sírni, és akkor hagyjuk a kanapén, viszont ott is sokszor felébred.

Mi baj lehet? Nem gondolom, hogy fájna valamije, mert ahogy karba veszem és sétálgatok vele, megnyugszik. Hogyan tudok neki segíteni?



2023. okt. 16. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogaival hogy álltok? Nem lehet, hogy jönnek a második kisőrlők? Az én fiamnak ettől borult az alvása. Jelenleg nincs is épkézláb napirendünk, ha tud aludni, örülök neki és hagyom, és amúgy alkalmazkodom hozzá. Első gyerek, most így a legpraktikusabb. Ha kijöttek a fogak, majd visszaállunk valami normális rendszerre.
2023. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A második kisőrlőkön kívül az össze ma foga king van. Gondoltam én is erre, mivel nem látom és nem is nagyon engedi, hogy nézegessem a száját, nem tudom történik-e esetleg ott valami. Bár ez a sírás valhogy más mint amikor a többi foga jött. De ki tudja.

Köszönöm mindenképp a választ :)

2023. okt. 16. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az en 9 honaposom is ilyen mar 2-3 hete, brutalis ejszakaink vannak. O mondjuk

egyertelmuen fogzik.

2023. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!