Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 honapos kislanyotokkal...

20 honapos kislanyotokkal mennetek 9 napra nyaralni nyaron?

Figyelt kérdés

8 ejszaka egy 4 csillag pluszos szallodaban, mar egyszer voltunk ott gyerek nelkul, tiszta kenyelemes full extras.

Nem tudom felek ilyen hosszu idore elutazni, mi van ha 4-5 nap utan kiakad a lanyom es elkezd nyuglodni es haza akar menni? Most 13 hos de most valahogy nem tudom elkepzelni, most annyira valtozekony nem tudom ez 20 hos korara valtozni fog? Addigra mar nagy lany lesz?


2016. nov. 24. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
A fiammal voltam, még kisebb is volt,mint 20 hónapos. Szerintem eszébe se jutott, h merre van hazafelé, lekötötte a pancsolas-jatszoszoba-jatszoter hármas :)
2016. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Mindkét gyerekkel mentünk már korábban is, a kicsi 5 hónapos volt nyáron, amikor Törökországba mentünk, mondjuk szintén full extrás helyre. Most 7 hónaposan pedig egy Olasz körútra autóval. Mindkettőt nagyon élveztük, csak kevés nehézség volt. Az egyik, hogy este, sötétben nem bírja az utazást, ezt megszívtuk a török úton, mert 3 órát késett a repülő, így sötétben érkeztünk, végig visított egy órát, de mint akit nyúznak. A másik nehézség, hogy az új szállásokat meg kell szoknia, nem aludhattunk két naponta máshol, ez még a hat évesnek is fontos. Szóval én inkább a hosszabb nyaralást támogatom. Persze minden gyerek más és a tiedet te ismered legjobban, mire érzékeny, pl alvásidő, csend, hőmérséklet stb. Ezt vedd figyelembe a szervezéskor, ja és ne számíts pihenésre, gyerekkel a nyaralás nélkülöz minden pihenést, viszont nagy kaland és unatkozni nem fogtok.
2016. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk inkább az első 1-2 nap szokott nyűgösebb lenni az utazás, új helyen alvás miatt, de közben mèg sosem u ta meg a nyaralást.
2016. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Siman.

Mi 6 hos babaval voltunk kulfoldon apartmanban 2 eve...


Elvezni fogja hidd el.

2016. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Persze, nekik ez nagy elmeny
2016. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Lassan 17 hónapos lányom van, én simán mennék vele. Igazából úgy látom, hogy neki tökmindegy, hol van, csak ott legyek. Idegen helyen is ugyanúgy alszik, mint máskor, mondjuk mi együtt alszunk, tehát ugyanúgy mellette fekszem, mint otthon, így nincs gáz. Szerintem simán ellenne pancsikálással, sétával stb. ennyi ideig bárhol, ha velem van.
2016. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
mi 6 éjszakát voltunk apartmanba, szintént 20 hónapossal. imádta ;) ha nyugis, rugalmas természet, menjetek nyugodtan. mondjuk én az apartmant jobban szeretem mert ott étkezésileg függetlenebbek vagyunk - pici mellett lefutni reggelizni az étterrmbe nem egyszerű, hűtő mikro lesz e szobához? konyhát higy tudsz ott hasznalni stb
2016. nov. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
7es vagyok. pl a mi lanyunk az ettermi koszttol eleg durva hasmenest kapott mar 2. nap (bebi eteleket o utalja), ezert aztan a nyaralas vegeig dietas kajakat foztem neki - ez pl maceras lett volna egy szallodaba :)
2016. nov. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na ez az. Ettol felek en is, hogy pl a kaja meghajtja, vagy hogy reggel 9ig lehet max reggelizni es akkor mi van ha nem kel fel idoben es nincs kedve lemenni enni?

Mondjuk egy olyan prima helyre mennenk, ahol anno voltunk mar es tenyleg nagyon jo a konyhajuk.

Mas harom csillagos szallodaban volt hogy 2 napig ugyanazt ettuk mert sporoltak a kajan nem akartak kidobni csak kicsit atvarialtak a megmaradt eteleket.

Koszi a valaszokat, azt gondolom menni fogunk de nem 9 napra hanem kevesebbre. Vagy max nyar elejen elmegyunk 2 ejszakara kozelbe megnezni hogy erzi magat 😊

2016. nov. 25. 13:22
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
nem kell ahhoz rossz etteremnek lenni hogy hasmenest kapjon... minden etteremben tobb olajat hasznalnak - sokszorosat annak amit te otthon...nem feltetlen rossz eteltol megy a hasuk. levessel persze biztosra lehet menni de az en lanyom nem leveses meg persze allandoqn a mienkbol akart enni :) speciel nem a 9 nap a gond, siman maradhattunk volna akar 2 hetet is...inkabb a szalloda ami kenyelmetlenseget okozhat. de persze ne legyen igazam ey erezzetek magatokat nagyon jol :)
2016. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!