Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átaludná ilyenkor már az...

Átaludná ilyenkor már az éjszakát (ha visszaalszik) vagy kell ilyenkor az etetés?

Figyelt kérdés

Első baba, most múlt 6 hetes.

Este 23-éjfél körül szopozik utoljára, majd hajnal 4 körül szokott kelni a következő szopira. (Illetve 2:45 körül is nagyon nyöszörög a kaka/pocak miatt, de ilyenkor rendszerint visszaalszik pár perc alatt, nem kel fel.)


Szóval rendszerint megébred (és én is 2:45, és hajnal 4 körül).

4 körül fel is ébredt eddig, felsírt, így egyértelmű volt, hogy a szokásos szopit is kéri. Viszont 1-2 napja a 4 órainál is ahogy nézem, inkább nyöszörög, küzd a kakával, nyomja, erőlködik. És azt hiszem itt visszaaludt volna.


Ilyenkor hagyjam, ha nem sír fel, hanem visszaalszik 5-10 perc nyöszörgés után? Azért vagyok bizonytalan, mert a szokásos 4 órai időben történik, amikor kb beállt neki, hogy akkor van szopi.


Nálatok hogy volt az átalvás elején? Köszi előre is!



2023. okt. 17. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sir, nem kell megetetni. A babák határozottan, hangosan közlik, ha éhesek
2023. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagylányom 6 hetesen 10-11 órát aludt ébredés nélkül. 😄 Nem keltegettem, szépen fejlődött, jókedvű kisbaba volt. 😊 A kicsi is hamar átaludta az éjszakát, ő annyiban volt más, hogy állandó gyógyszere volt, emiatt kelteni kellett hajnalban egyszer.
2023. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Erősen nyoszorog, nem feltétlenül sir fel.

Köszi, akkor kivárom mi lesz a vége… :) csak azért nem mertem, mert az időpont a szokásos amikor így erősen forgolódik, felnyöszörög percekig.

2023. okt. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!