Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok újszülöttnek téli...

Hol találok újszülöttnek téli sapkát?

Figyelt kérdés

Kötött, jól takaró, vastag, polár béléses (esetleg vastag pamut béléses) sapit keresek.

H&M, C&A nagyobb méretről indul. A Brendonban a téli 35-östől indul, ismeretlen webshopokban még nagyobb a méretezés.

Nekem kb 31-33-as kellene, mert a család női tagjainak is pici a feje, a babának is kisebbet mértek. Mellé majd lehet egy 35-öset is beszerzek, hátha mégsem lesz olyan pici.

Hol találtatok a babátoknak pici téli sapkát?



2023. okt. 21. 04:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltakon kívül esetleg tesco f&f? Ott láttam most téli sapkákat, babáknak is. Vagy fb marketplace? De én volt, hogy azt csináltam első gyerekkel, hogy a sima pamutsapi ment a fejére, és arra a vastag, amikor az ajándékba kapott sapka egy kicsit nagy volt.
2023. okt. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Veszel neki sima sapit, azt a vékonyat és felhuzod rá a bundazsak kapiucnijat
2023. okt. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, bőven jó lesz a 35-ös.

30-as buksit mértek születéskor. Volt 30-as, 33-as és mindegyik szoros volt.

2023. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon a minimum 33, ha ennyivel születik, még az is átlagtól picibbnek számít. De ha mégis 31-32 cm lesz a fejkörfogata (én ezt csak elméletben tudom elképzelni, nekem a 48 centis kislányom is 34 centis fejkörfogattal született) akkor se kellene 31-es sapi rá, ebben az esetben talán a kórházból hazahozod benne de 1-2 héten belül kinőné. 35 szerintem jó lesz, ha 33 centis a feje sem fog leesni róla a sapka.
2023. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira vastag, a legtobb overal kapucnis, ala mehet egy vekonyabb sapi es rahuzod.

Egyebkent fel is lehet hajtani, ha nagy.

2023. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hozzátenni, hogy Tescoban most néztem, ott sincs. Ott a ruhaméretet írják a sapkákba is, 62-es volt a legkisebb, de az ránezére is hatalmas bármelyik újszülött fejére.
2023. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!🥰 Ki is néztem egy 35-ös közepesen vastag téli sapkát a Brendonban.
2023. okt. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!