Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nagyszülö puszilgatja...

Minden nagyszülö puszilgatja a baba arcát?

Figyelt kérdés
Engem annyira zavar, amikor jön anyósom és az arcát puszilja a most 10 hónapos babámnak. Ez korábban is igy volt, de nem szoltam, mert "olyan ritkán jönnek" , de a multkor annyira erőszakos volt vele és majdnem a száját puszilta már. Ott volt a kezemben a lányom és bujt oda az anyósom. Hogy szoljak neki? Vagy ez normális és én reagálom tul?
2010. okt. 19. 13:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én csak a szájrapuszit nem engedem ha meg a gyerek nem akarja hogy abajgassák úgyis jelzi...
2010. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te reagálod túl, hát miért baj, hogy puszilgatja? Örülj neki inkább, hogy ennyire szereti.
2010. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mért ne puszilhatná meg az arcát? Nem értem ez mért zavar. Szereti az unokáját, ritkán látja. Ebben nem látok semmi rosszat, nem kell mindenből problémát csinálni.
2010. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

ha a kezét puszlná az lenne a baj. Mégis akkor mondd meg mit pusziljon???

Imádja az unokát ennyi.

2010. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van és tulreagálom, de rettenetesen zavar. Havonta vagy kéthavonta jönnek és akkor aznap én probálok háttérben maradni,hogy tudjanak vele játszani, de ahányszor belesek a szobába mindig azt látom,hogy a kezében van és puszilgatja vagy ül a szönyegen a lányom és hajol oda anyósom és puszilja.

Szegényem forgatja a fejét mert ehhez azért nincs hozzászokva és ilyenkor besikerül a szájra puszi.

Pedig nem védem a széltöl is meg ilyesmi, de ettől kivagyok..

2010. okt. 19. 13:27
 6/28 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Tényleg mit puszilgasson, a lábát?
2010. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Neem a keze nem zavar, sőtt semmi más sem.
2010. okt. 19. 13:28
 8/28 anonim ***** válasza:
mert szerinted hol kellene puszilgatnia?Nem a száját puszilja.Ó de ki tudok akadni az ilyenen, tán elkopik az arca a puszitól.Téged nem puszilt meg nagyanyád gyermekkorodban?Fájt vagy mi?
2010. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
érdekes... szerintem az arcra pusziban semmi kivetnivaló nincs. Kíváncsi lennék te miért érzed így? Mi zavar benne??
2010. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Azért az utolsó hozzászolás kicsit azt kell mondjam bunkóra sikeredett. Leirtam mi zavar és azt is, hogy lehet, hogy velem van a gond. Nem nem koptam el és Ő sem fog. Miért? Téged soha nem zavart semmi a gyermekeddel kapcsolatban? Valószinü volt olyan ami igen. Engem ez.

Vagy itt már kérdezni sem szabad?

2010. okt. 19. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!