Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mennyit kéne...

3 hónapos baba mennyit kéne hogy egyen?

Figyelt kérdés
Látom más babák mennyit esznek 3hónapossan, miközben az enyém 90ml 3 óránként van amikor csak 70ml, este jól alszik egyszer kel fel enni. Napi adagunk 550-700ml közt mozog 3760g született, most vagyunk 5680g védőnő nem mondott rá semmit csak, hogy amíg gyarapszik addig nincs baj. (nem bukik vissza, napi 1x kaki van, vigyorgós, mosolygós, tápszeressek vagyunk) lehet én parázom csak túl, Anyós is azt mondta nincs semmi gond drága férjem is keveset evett anno. Van valaki akinek ugyan ilyen rossz evő a babája?
2023. okt. 27. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha van pisis kakis pelus oké. Írod hogy tápszeres baba, sztem jobb így hogy nem eszik annyit belőle. Az én lányom az első hónapban tápszeres volt felesbe ő még nagyon mohó volt. Mindig többet akart. Minden baba más. Írod hogy gyarapszik is. Egyébként a babák nem egyformán gyarapszanak, tehát az sem baj ha az egyik hónapban többet hízik, de a másikban kevesebbet vagy egyáltalán nem. A lényeg az hogy fogyni ne fogyjon, de ha egy hónapot akár stagnál Z nem probléma.
2023. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Jaj de jó neked, hogy te is csak 5 kiló vagy!

Egyébként logika hol marad?

Kit érdekel az input, ha van output és még durva ütemben gyarapszik is?

2023. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyit ker. Eheztetni vagy eroszakkal megtomni nem tudod, szoval tokmindegy.

Hizni hizik, akkor nincs baj.

2023. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes még, akkor sír.
2023. okt. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!