Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakul a napirendetek?...

Hogyan alakul a napirendetek? És hogyan vannak az étkezések? Napi 5ször eszik a babám (10hónapos), de lehet, hogy valamit nem jól csinálok. Sokszor felébred éjszaka.

Figyelt kérdés
Néhányan azt javasolták változtassak az étkezésen (és a napirenden) mert azzal is lehet baj. Utolsó étkezés a tejpép kb.250-280 ml eszik. Sajnos a tápszert 5 hónapos kora óta nem eszi meg.
2009. jan. 2. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
tejpép még laktatóbb mint atápszrer és 5 étkezés is ok, nem ez a baj tuti...inni iszik eleget nappal??fogzás??
2009. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is 10 hósak vagyunk ugyanigy tejpép a vacsi és ő is felébred szinte óránként. Nem tudom miért lehet, már próbáltam éjszakára mindenfélét adni de semmi változás. Ébredéskor csak cicivel alszik vissza.
2009. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokan azt mondják a foga, és hogy teljesen normális 5-16 hónapos kor között, ha többször ébred éjszaka, a fogzás miatt. :)) csakhogy elég nehéz már lassan 6 hónapja ezt bírni.
2009. jan. 2. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
attól is felkelhet,mert túlságosan tele van a hasa!
2009. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi is 10 hosak vagyunk eddig jo alvok. Nalunk reggel 8 210ml tapszer delben fozelek husival, 4 ora gyumik 2-2 db este 7 30 vacsi 210ml.tapszer. Rovid mese vagy mondoka es alvas reggelig. Mondjuk 7 fogunk van mar, de a 7 honap volt szornyu mikor bujtak a fogacskai akkor orankent ebredt de par perc elteltevel vissza is tudtam altatni. Nem lehetseges a fogacskai miatt?
2009. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még szoptatom a 8 hós lányomat. Vacsira krumplis gyümit adok neki, nálunk nem jött be a tejpép. Majd 1 órára rá szopi és még így is kétszer kel fel éjszaka. Előte 5-6szor kelt.
2009. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy tele lehet a pocija, így nem fürdés után kellene megenni azt a 250 ml tejpépet, hanem előtte. Fürdés után pedig csak teát inni.
2009. jan. 3. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!