Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esőerdős hinta vélemények...

Esőerdős hinta vélemények Kéthetes kisfiamnak ezt a hintát néztük ki: www.bolthely.hu/manojatek/id/00153_Esoerdos_bolcso van valakinek róla tapasztalata? Meddig használható? Szerette a babátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerettük és kihasználtuk. 7- 8 hónapos koráig állandóan használtuk. Ajánlom!!!!
2010. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettük habár nekem úgy tűnt,hogy a zene jobban szívta az elemet mint a forgó és a hinta együtt.1 éves koráig használtuk akkor már mint etetőszék.

Szerintem megéri :) Én félre tettem és majd jó lesz a kis tesónak is.

2010. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hinta nagyon jo, tenyleg nincs vele gond, az ara huzos, de megeri, HA

Es most jon a de.

Megeri es jo, ha a gyereked hintazos tipus, lerakhato. Ha nem az, akkor ujszeru allapotban athatod el felarn.

Tapasztalatbol mondom.

Nagyobbik fiam imadta a hasonlo hintat, vettem a picinek is, hogy milyen jo lesz.

Nem jott be neki. Eleinte 5 percig jo volt, majd mar akkor is orditott, ha hajoltam vele a hintahoz. Baratnomnek adtuk kolcson, epp igy jart.

Ugyanez a hinta volt, de ez nem a hinta hibaja, hanem a gyerek habitusatol fugg.

Nem tudsz valamilyet kolcsonkerni egy hetre es kiprobalni?

Akar nem is ilyet, csak vmilyen elektromos hintat.

2010. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasfájós, csak ringatásra elalvó megnyugvó volt a gyerek, nekem nagy segítség volt achinta hogy elringatta helyettem! Én is elraktam a második babámnak;)
2010. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is volt, egy hetes korától, mert nagyon hasfájós volt, imádta, és nekem sokat segített!

Most 13 hónapos de néha még fel kell neki állítani, és beleül 5 -5 percre! :D

2010. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi nemrég adtuk el ugyan ezt a hintát.3 hetes volt mikor először beletettem nagyon szerette(és mi is),elvolt benne sokáig.Volt egy időszak mikor éjjel alig akart visszaaludni,ilyenkor is a hinta segitett:-)Csak ajánlani tudom.5 hónapos volt mikor eladtuk,mert már jobban érezte magát a földön,na és lehet kicsit önzők is voltunk,mert mivel keveset volt benne,és nagy helyet foglalt el,ez is közrejátszott.Mondjuk nem igy terveztem gondoltam meghirdetem és majd elviszik pár hét múlva,erre egy óra múlva meg volt a vevő rá.Amúgy 12 kg-ig jó,és ha ügyes a férjed adaptert szerel rá,igy nem kell a drága elemet venni.Nekünk arról müködött.
2010. okt. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget!
2010. okt. 20. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!