Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a tapasztalata a...

Keditt kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a Humana 1-es tápszerről?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes és pótlásnak kap napi egy-két alkalommal délután vagy este. Délutántól viszont nagyon gázosodik és görcsöl a kis pocakja emiatt csak késő éjjel alszik el. Lehet-e összefüggés a tápszer és a pocakfájás közt? Okozhat a tápszer nála puffadást,szélgörcsöket? Ha igen akkor van valami javaslatotok arra melyik az a tápszer ami beválik és nem okoz problémát a babáknál?
2011. okt. 29. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kisfiam is ezt itta csak a HA-sat. Nem volt különösebb gondunk vele. De aztán én is váltottam mert nagyon zöldet kakilt. És én nem szerettem mert olyan lisztes formája volt, nem sima, és ráragadt az üvegre. Nem tudom hogy kezdettől -e adod neki, vagy csak mostanság. Lehet neki pont ez a fajta nem fog bevállni, lehetséges hogy ettől fáj a pocija, akkor viszont próbálni kell váltani. Vagy talán a HA-sat kipróbálni? Újszülöttnek ez jobb.

Beba, Milumil, szerintem ezek amik nagyon jók.

2011. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi si a humana ha-startal kezdtünk és az elején infacollal kiegészülve nem volt hasfájása. Most már a 3-as simát esszük és ez is beválik úgy néz ki. De ha nagyon nem megy próbálkozz mással pl: nekem a milumilt ajánlotta az orvos ha ez nem jött volna be.
2011. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok eszembe jutott, hogy amikor én is elkezdtem szoptatás mellett adni neki, pár nap volt amig hozzászokott a kis gyomra mindkettőt feldolgozni, talán ez is lehet a baj.
2011. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!