Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam pelenkája mindig...

Kisfiam pelenkája mindig átázik. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisbabám. Pampers pelust használunk, de szinte minden nap át kell öltöztetni legalább egyszer, mert csupa pisi a háta. Már mindent próbáltam, egyel nagyobb pelenka (most 4 kg és a kettes számút használjuk), kukac lefelé de semmi nem használ. Esetleg tipp, hogy hol rontom el?
nov. 8. 16:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és 3 óránként legkésőbb cserélem, de van h gyakrabban is.
nov. 8. 16:41
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sűrűbben cseréld.
nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A kis fodrokat megigazítod oldalt? Elég jól meghúzod?

Az első időkben mi is Pamperst használtunk, de vagy a dereka lett kakis-pisis, vagy oldalt jött ki néha. Libero Touchra váltottam. Árban is jobb volt, nekem anyagában is jobban tetszett és magasabb a derék része picivel. Tudom ajánlani.

nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
A Pampers nagyon kevés pisit bír el, én ezt tapasztaltam. Sokáig Liberot használtunk, aztán áttértünk olcsóbbra mert az is jó volt. Érdemes próbálgatni a márkákat, mindenkinek más válik be.
nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, ki fogom próbálni az olcsóbbat:)
nov. 8. 17:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pampers mindig átázott. Dm-es babylove vált be. De Libero is jó volt.
nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A pampers nekunk is a legrosszabb volt az osszes kozul. DM Babyloveot hasznalunk
nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De jó 😅 én meg azt hittem h a legdrágább a legjobb 😅
nov. 8. 18:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Dm babylove vagy libero :)
nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát később jó már a Pampers, mikor bugyipelenkára lehet váltani (mi kb 6 hónapos kora óta bugyipelenkázzuk) és ott már egész jó a Pampers Pants. Megkockáztatom ezzel kaki-baki tasakkal sokszor jobban életet mentett, mint a Libero Touch vagy az Up&Go.

De az első hónapokban a sima Pampers nem volt az igazi...

nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!