Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mesét hány éves gyereknek...

Mesét hány éves gyereknek érdemes olvasni? Esti mesét, hiszen most még az a lényeg hogy teljes csend legyen mikor elalszik a pici. Most 5hós.

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen kezdtük el h fekszek melette s úgy könyvből utána villany lekapcs.sztem ez gyerekfüggtő lehet tiédnak hamarabb igénye lesz már rá
2009. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha érdekli nyugodtan elkezdheted,persze halkan,rövid meséket, akár fejből!, azt a gyerekek nagyon szeretik. nálunk sincs csend,én éneklek neki
2009. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én épp tegnap olvastam neki este először,nekem is 5 hós,mert tíz óra volt,és olyan álmos szemei voltak,de nem akart aludni.Hát a kis drága nem végig hallgatta ,és nem aludt azért se.Nappal viszont amikor olvasgatok nem igazán figyel,max egy pár másodpercig,inkább a könyvet rágná.

Biztos babafüggő,de valóban ha megpróbálod,rosszat nem teszel,lehet figyeli,főleg ha este álmos,és lehet szívesen hallgatja a hangodat,meg legalább örül hogy mellette vagy.

2009. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a legelején, amíg pár hónapos volt csendben énekeltem, dúdoltam a fiamnak, kb. másfél éves lehetett amikor kipróbáltam egy nagyon rövid mesét, (persze, nem evett meg senki senkit) azóta, nincsen este mese nélkül, már a hosszabbakat is kéri, azt hiszem ennél korábban nem érdemes, de egy -egy ének, kisversike biztosan jól esne a babádnak, hiszen addig is vele vagy és a hangodat halljaí:-)
2009. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!