Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta nem eszik anyatejet/táps...

Mióta nem eszik anyatejet/tápszert a kicsid? És azóta iszik sima tejet? Ha igen, akkor milyet? Bolti x %-os vagy (forralt) házit? Mennyit?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
nov. 11. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
2 éves tápszeres volt. Mostanában kezdett el rendes tejet kapni. Eddig tejitalt kapott csak.
nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
1es vagyok. Sima 2,8as bolti tejet kap. 100 ml kb egy nap.
nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2 éves koráig ivott tápszert, de az utolsó 7-8 hónapban már csak este, elalvás előtt 100-120 milit.


2 éves korában elhagytuk, nem iszik azóta semmi extrát, mi sem iszunk tejet, nincs itthon, a mi életünkből ez valahogy kimarad.


Vizet iszik, néha szörpöt

.

nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Egyik gyerekemnek se váltottam bolti tejre se a tápszert, se az anyatejet.

Tehéntejre semmi szüksége nincs a szervezetnek. Semmi szüksêges tápanyag, vitamin nincs benne. Erjesztett tejterméket kapnak, abban van érték (pl: sajt).

nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Az én kislányom 2,5 éves korig kapott spec tápszert, mert tejfehérje allergiás volt, akkorra nőtte ki, de eleinte csak nagyon kevés tejet adtunk, mert kb 2 decit már kihányt. Szóval szerintem akkor még nem teljesen nőtte ki az allergiát. Most 6 éves, imádja a tejet, minden nap iszik 3-4decit 2 részletben vagy részben tejbegrízként. Ha nem lett volna allergiás, 1, 5 évesen már adtam volna tejet. Mindig boltit kap, néha bio tejet, néha mizot, 2,8asat vagy 3,5eset
nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos koráig szoptattam, de se előtte se azóta nem adtunk neki semmilyen tehéntejet, mert mi se iszunk. Tejtermékeket eszik, de abból sem mértéktelenül pl natúr joghurt, sajt ilyesmi.
nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tápszeres volt, pár hónappal a 2. szülinapja előtt hagyta/tuk el az esti tápszert. Tejet már előtte is kapott, kb egy éves koráig ételekben, onnantól "magában" is. Sima bolti 2,8%-ost, sosem forraltam. A mennyiséget sosem figyeltem, nyilván nem 3 bögrével, de nem határoztam meg, hogy x mennyiség a határ.
nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem kaptak helyette tejet. Kb 2 éves korig ittak tápszert, bár reggel nem nagyon fogyott főleg a nagyobb gyerekkel, csak lefekvés előtt. Néha eszükbe jut egy pohár tej, természetesen akkor kapnak, de nem napi rendszerességgel kérik.
nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!