Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Junior tejitalról...

Milupa Junior tejitalról vélemények? Íze tejhez vagy inkább tápszerhez hasonlít? Banános vagy a sima a jobb? esetleg más márka? Eddig még csak anyatejet ivott a babám, meg néha pici tejet.

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam azt issza, a simát. Szereti. A banánost nem próbáltuk. Őszintén szólva én nem kóstoltam, nem tudom milyen az íze.
2014. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tápszeríze van, de nem olyan rossz, mint a HA-s tápszereké :) Az enyém szereti, de úgy veszem észre, neki mindegy, most épp HIPP-es volt akciós, azt kap. Anyatejes volt 8 hós koráig, sima tejet nem kapott még, illetve egyszer kóstolta de kiköpte
2014. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt kapja 12 hós kora óta. Szereti a fiam. (Most 26 hónapos) Édeskés íze van. DM-ben volt akciója nem is egyszer olyan, hogy 0 pontért tudtál nyomtatni 25%.os kupont hozzá, plusz 15%-os végösszegivel 40%-al vettem olcsóbban. Így mindig beraktáraztam. Amúgy a MegaPack ára 4400 huf 1200 gramm.
2014. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja kapja kisfiam a délutáni alvásához, nagyon szereti, tetszik neki, a simát vettük neki. Én nem vagyok oda az ízesített dolgokért, félek hogy utána a natúrt meg sem inná. Nincs olyan borzalmas íze mint a tápszereknek (a fermentált tápszertől én behányok, már a szagától is pedig nem vagyok finnyás), inkább tejszerű.

Nekem azért tetszett meg mert sok vitamint tartalmaz (állítólag), és gondoltam így tavasszal jól jön. Az ára annyira horibilis hogy többet nem veszünk. Még egy hónapra való van itthon de utána nem veszünk. Addigra 15 hónapos lesz, megpróbálom a forralt higított tehéntejet.

2014. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom is azt issza, a simát. Szereti, ízre hasonlít a tehéntejhez, édeskés. (De elkészítés után ne szagolj bele a cumisüvegbe, nekem elég "érdekes" illata van, olyan mű. :))
2014. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!