Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Petra vagy Hanna lenne a legjobb?

Petra vagy Hanna lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Molnár vezetéknévhez.

Ne írjátok, tucatnév stb..nem számít!



2023. nov. 11. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hanna szebb ném szerintem, de a Molnár vezetéknévhez a Petra jobban illik
2023. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Petra jobban hangzik a vezetéknévvel, pedig alapból a Hanna tetszik jobban, de emiatt most a Petrára voksolok.
2023. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Petra
2023. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
17%

Egyik sem. Inkább Vilma.

A Vilma egy szép név. Régi is, ismert is, nem bonyolult, szép, komoly, mégis ritka, igen ezáltal különleges is. MIt mondjak, lehetnek irigyek egy ilyen szép névre a Norinák, Nolenek, Zoék, Csengék, Fannik, de ha korábbra megyünk, a Dorinák meg a Vivienek is...


Sokkal szebb és jobb egy ritka régi név, mint a felkapott divatnevek, amik igazából tucatnevek. Őszintén szólva én ezeket a tucatneveseket szoktam magamban kinevetni (nyilván nem nyíltan, csak magamban gondolok ezt-azt a szüleikről...), na aztán a kacifántosak, mint a Napsugár, Bodza, Mercédesz, Kamília, jajj.....

2023. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te nem az vagy aki kiírta hogy vki irigykedik mert ritka neve van. Ott is a Vilma nevet híresztelted.
2023. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
31%

Az milyen lenne már, ha 3 neve lenne, de ezek így sorban.



MOlnár HAnna MEDina (és egyébként Medina az egy város Szaúd-Arábiában) :D Pont illene is, ha mondjuk félig arab lenne.

2023. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!