Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kor után átlagban...

Fél éves kor után átlagban mennyit gyarapodnak a babák havonta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden baba más ütemben fejlődik, nem is aggódom, csak kíváncsiságból kérdezem. 2960 g-mal született kislányom fèl évesen 6870 g, de mintha megállt volna most kicsit a gyarapodás, 2 hét alatt kb 90 g-ot hízott.
máj. 23. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze mert már nem csak fekszik, alszik, hanem mozog is valamennyit.

Nekem a fiam 7 és 12 hónap között alig hízott valamit, utána is csak a minimálisat.

Két éves és lassan hízik meg mindig, egész nap szalad, jön megy

Nem kell megijedni.

máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom volt olyan hónap, hogy semmit nem hízott.Minél többet mozog, annál jobban lassul le a hízás
máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 0 is normális féléves kor után.

Egyik gyerekem 800, másik 920 grammot hízott ÖSSZESEN 6 hónapos és 1 éves kora között és NEM egyenletesen. Voltak hónapok, amikor stagnáltak, volt hogy kicsit fogytak betegség miatt.

Mellette nőttek és mozogtak.

máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
10-15, nagyon max 20 dekákat hízott fél éves kora után a fiam.
máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is kb ekkora volt 6 hónaposan, 1 évesen 8870 gr, szóval durván 2 kg hízott a fél év alatt. Tehát kb 300 gr/hó.
máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú hát az enyém óriásbébi..11 honapos és 10,5 kg. 1 hónaposan 1,5 kg- t hízott, fél éveswn 9kg volt. Azóta lassult azért. Pedig basszus egész nap mászik, feláll, kapaszkodva járkál, emelget mindent, és szerintem 5 percet nem ül egy helyben..na mindegy.
máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!