Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben ti már egy 4...

Ebben az időben ti már egy 4 hónapos babára adnàtok napozó kisruhàt a lakásban (24 fok van a szobában), vagy még megfázik benne?

Figyelt kérdés

máj. 23. 12:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam.

máj. 23. 12:23
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Persze, hogy adnék. Tavaly ilyenkor a 3 hónapos kisfiam egyszál rövid bodyban, vagy éppen napozóban volt a lakásban. Csomót volt a földön is, csak úgy a szőnyegen. Sosem fázott meg.

De mózesban is csak napozóban vittem.

máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
A 3 hónapos babámra én is rövid ujjú bodyt adok, nagyon jól érzi magát benne. A rugdalózóban melegkiütése lett.
máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Persze.
máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha hideg a keze meg a lába? Bár mindig az.
máj. 23. 13:52
 6/20 anonim ***** válasza:
Estére én is napozót adtam a fiamra. Vastagabb takaróval meg betakarom. Szerintem ő így érzi jól magát, mert az előtte lévő napokban hosszú rugi volt rajta és nem aludt jól, illetve tele lett melegkiütéssel.
máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24 fokban megfázni? Odakint is ennyiben volt. 20 fokos reggelen is abban sétáltattam 3 hónaposan.
máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Maradt egy rövidujju body meg egy térdig érő rövidnaci. Elég fázós, úgyhogy nem kockáztatok.
máj. 23. 18:07
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

A rövidnacinál kemény 3 centivel rövidebb a napozóé. Ez hatalmas kockázat, nem csoda, hogy nem vállaltad. 🤣


Azt, hogy fázik-e vagy melege van, nem a talp vagy tenyér hidegsége jelzi.

máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Hat en magambol indulok ki meg mindig. En bent abszolut tokeletesen erzem magam meg hosszu gatyaban es poloban, igy a fiamra is azt adtam. Nem izzadt, nem sirt, szoval gondolom en, hogy eltalaltam.

Kint az mas, nyilvan a tuzo napon 23-24 fok az mas erzes, mint bent.

máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!