Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi értelme az ilyen baba...

Mi értelme az ilyen baba furdoruhanak? (Link)

Figyelt kérdés

[link]



Hogy ne kelljen naptejezni annyit?


Tapasztalatot várok ha van esetleg valakinek.


Köszi!



máj. 23. 11:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
máj. 23. 11:14
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Igen, azért. Teljesen jó, én szeretem, bár pont ilyenünk nincs, de mindjárt utánanézek, hol lehetne beszerezni nekünk szükséges méretben.
máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem azért kell ilyet vennem, mert ritka baba bőrbetegsége van. Olyan mintha anyajegyes lenne sok helyen a teste. Nem ajánlott,hogy nap érje. 7 éves koráig fog elmúlni jó esetben. Ha érhetne nap, akkor se adnék rá másik rucit, mert gonoszak az emberek. Van a karján, combján több folt (egyéb helyeken is, de ez látszik a strandon). Babaúszásra se mertük elvinni emiatt, pedig nem fertőz. 2 hónapos korban jött ki az első folt. Olyan ritka, hogy az 5. magánorvos tudta diagnosztizálni.
máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Jo cucc, ha elviseli a babad. Persze kilogo testreszeket arnyekban is kenni kell.

Kisfiam nagyon gyulolte sajnos, igy nalunk kiesett 😅

máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Az én babám utalja a bezartsagot, autoshordozo, pihenoszek...

Lehet ez se tetszik majd neki :/

máj. 23. 12:39
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Ez csak ruha, nem kaloda. :)

Egyébként nyilván nem ilyen overálos szabással, de felnőtteknek is praktikus az UV-szűrős öltözet, mi is hordunk tengerpartra a gyerekekkel együtt.

Praktikus, mert elég a kilógó részeket kenni, nem ég le alatta. Sima pólóban én már égtem le a póló alatt (!) is a trópusokon 10+ UV sugárzásnál.

Nekünk az egész család hófehér bőrű, vilagos haj, kék szem, muszáj extrán odafigyelnünk.

A decathlonos UV öltözék anyaga egyébként jobb, mint a hm-es.

máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jó. Én a 9 évesemnek is vettem Dechatlonban uv szűrős pólót, meg kalapot. Nem égett szét amikor Balatonon voltunk, mert azért ott a nyílt vízen délután is rendesen süt a nap.
máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Szuperjó találmány, én a mai napig uv-pólónban engedem a gyerekeket strandolni, pedig már nem babák, így nem kell állandóan kenegetni, meg aggódni, hogy leég, sőt magunknak is vettem a Decathlonban. :)


Sokan nem tudják, de a gyerekkori leégéssel megalapozhatják a felnőtt kori bőrrákot.

máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ertelme van, hogy nem lesz borrakos 30 evesen.


Sajnos a mi gyerekkorunkban meg nem volt, most 43 evesen megyek borrak miatt a 3. mutetre ...

máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem szerettem, bevittem a vízbe, ratapadt a víztől, szerintem nagyon kényelmetlen lehet. Ami kilóg azt úgyis be kell kenni, inkább normál fürdőruhában van és bekenem. Soha nem egett le.
máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!