Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám nem néz a...

7 hónapos babám nem néz a szemembe ha ölben van. Most kezdett felállni tárgyak mellett, rajtam és nem néz rám?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon sokat mondokazok vele... nem tudom mit rontottam ep?! Teljesen el vagyok keseredve.

Ha elottem fekszik es mondokazunk akkor figyel, de mar akkor is fordulna es menne valahova.

Ott ulok vele a jatszoszonyegen kb egesz nap.. es ram maszik at rajtam, labamra hasal ugy jatszik de ha beszelek hozza nem nez ram.

Bezzeg azt erti, hogy nem szabad es ha tavol van tolem neven szolitom akkor is ram nez ..

Most akkor ez mi?

Hogyan tudom ezt fejleszteni?

Csip csip csókát sem hagyja a kezével..

Teljen el vagyok keseredve...



nov. 12. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Emiatt nem aggódnék. Amiatt viszont igen, hogy idő előtt felállt, ez mondjuk lehet ADHD jele.
nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább hagynád a gyereket egyedül fejlödni és nem sablonokba kényszeríteni. Semmi gond a gyerekkel, hanem csakis veled.
nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
És akkor mi van, ha nem néz a szemedbe? Komolyan, kellene neked egy kis emberi társaság, mert az ilyen szokta rángatni a gyerekét a Tescóban, hogy az nem viselkedik. Ki akarsz égni? Ne foglalkozz már ilyen marhaságokkal.
nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd élni például. Ne "fejlesztgesd", hadd játsszon szabadon, fejlődik ő magától. Ez csúnyán fog hangzani, de vicces hangsúlyt képzelj hozzá: csomó érdekes dolog van neki a világban, esze ágában sincs a te képedet bámulni egész nap. Olyan dolgokkal zaklatod, amik nem érdeklik. Mondjad csak a mondókáidat, majd el fogja kezdeni érdekelni, ha eljön nála az ideje. Én is egész nap gyerekdalokat kornyikálok a gyerek mellett, s ő nyilván magasról tojt rá 7 hónaposan 😂 Most még nincs 2 éves, de mondja, énekli azokat a dalokat, mondókákat fejből (persze nem teljesen tökéletesen, csak amennyire egy beszélő 2 évestől "elvárható"). Viszont 7 hónaposan felállni tényleg eléggé korainak hangzik.
nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan mondom, nem ertem, mi a bajod. Te mindig mindenkinek a szemébe nézel álló nap?? Egy kis józan ész nem artana.

Az én nagyobbik fiam gyűlölte a csip csip csókát, nem bírta ha a kezébe csípnek. Hát csináltam mást. Okos, ügyes nagyfiú.

nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem autista...
nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom igazatok van teljesen, kicsit agyamra ment mar valami. Talan a nem alvas. Koszonom mindenkinek ment a zold.
nov. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!