Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig maradtok/maradtatok...

Meddig maradtok/maradtatok otthon a babával?

Figyelt kérdés
ha visszamennék dolgozni akkor a babám jövőjét alapoznám meg,de mi lesz a jelenével?még csak 7 hónapos:-(
2010. okt. 20. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:

még szüksége van rád.


ha visszamennéd mivel alapoznád a jövőjét? nem értem bölcsibe járna v. idegen vigyázna rá - ha nincsenek nagyik.-


ha teheted egy éves koráig még maradj vele mellette....

2010. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én két évig terveztem itthon lenni, de jön a kistesó. Így még maradok. Én már megalapoztam a jövőjét, van házunk, telkeink, autóink, stb. Nem az anyagiak a fontosak most, hanem a baba. Dolgozhatok még az életben eleget, viszont ezeket az éveket nem adja vissza soha semmi.

Én akkor mentem volna vissza hamarabb, ha kajára, csekkkre nem lenne elég.

2010. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2 fizetésből tudnánk félretenni neki,gyüjtögetni...

anyukám vigyázna rá.

2010. okt. 20. 09:14
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem élvezd ki amig kicsi két éves korig ha már nagyon unatkozol menj el dolgozni ...


szerintem is igaza van a 2. válaszolónak még gyüjtögethettek neki eleget de a kapcsolat érzelmi részét most alapozzátok meg vele és egy ölelést egy jó éjt puszit és altatódalt nem pótol egy ötezer forintos maci ami altatódalt játszik le...

2010. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem nagyon tehetjük meg hogy itthon maradjak:-S
2010. okt. 20. 09:20
 6/10 anonim ***** válasza:

én nem mondom meg, hogy meddig maradj. Én valószínűleg a kicsivel is 3 évig itthon maradok. A nagy addigra már ovis lesz.

Viszont én nem maradnék le semmiképpen a babám első lépéséről, első szavairól. De azt is megértem, ha valakinek korán vissza kell menni dolgozni, a szükség nagy úr.

2010. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 éves múlt a kisfiam, és amikor 2 éves lesz, akkor megy bölcsibe, én meg megyek dolgozni.

El nem tudom képzelni, hogy ne én lássam az első lépteit, ne én halljam az első szavait...

2010. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyobbik fiam most 3 éves. Szeptemberben kezdte az ovit. Vele végig itthon voltam. Közben tanultam. Majd mikor 2 éves lett várandós lettem a picurimmal, így eszembe se jutott, hogy bölcsis legyen.A picim most 7 hónapos. Pont ma voltunk a bölcsiben kitölteni a papírokat, hogy szeptembertől (mikor 1,5 éves lesz) felvegyék. Jó lenne vele is végi itthon maradni, de sajnos szükség lesz az én fizetésemre is. Addig viszont igyekszem a lehető legjobban kihasználni a kettesben töltött időt. :) Nekem se volt egyszerű döntés, de már mikor megfogant tudtam így szeretném csinálni, hogy aztán megadhassunk nekik mindent amit szeretnénk. Remélem szeptemberben is ilyen megingathatatlan leszek . :)
2010. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 éves koráig maradok, hála Isten maradhatok, addigra jön a tesó, vele meglátjuk, hogy 2 vagy 3 év lesz. Ha szükség lenne rá, és vissza kéne mennem dolgozni, megtenném én is, ha a megélhetés múlna rajat, igaz nagyon fájó szívvel, hisz itt a 2 éves fiam minden nap velem, tudom miből maradnék ki. Viszont a szükség nagy úr, sajnos....
2010. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen a kétéven alapzod meg a jövőjét,szerintem ez ahhoz kevés idő,persze ha olyan a lehetőség?
2010. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!