Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig maradtatok/maradtok...

Meddig maradtatok/maradtok illetve tervezitek otthon maradni a gyerek (ek) kel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
3 éves koráig biztosan. Most aug. végén jár le a GYES, addig remélem, találok munkát..
2011. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesen megy bölcsibe, muszáj visszamennem dogozni, mert nem tudunk megélni. :(
2011. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Az elsővel 1,5 évesen visszamentem dolgozni, egyrészt mert muszáj volt, másrészt mert már nehéz volt otthon lenni. A 2. és a 3. babával 3 éves korukig maradtam otthon. Most a 4. 1,5 éves, és minél jobban szeretném elhúzni a vele töltött időt. Úgy látszik, most értem meg igazán az anyaságra:)
2011. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha az anyagi helyzetünk a későbbiekben is megengedheti majd, akkor 3 évig. Ebből 1 év gyed a héten jár le, marad még 1 év gyed, akkor lesz 2 éves. Ugye a 3. év az már csak gyes...........na ez az év lesz a kérdéses. Jelenlegi állás szerint maradok, amíg csak vele lehetek........amúgy is csak ő van, nem tervezünk tesót.
2011. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2 éves koráig szeretnék,mert utána a gyesből már nem tudunk majd megélni:(!De hogy hova vesznek fel melózni?????Szerintem sehova.Úgyhogy éhhalál lesz a híd alatt!Táppénz alatt megszünt a cég ahol dolgoztam,így nincs hova vissza menni.
2011. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én most a másodikkal vagyok itthon, nemrég járt le gyed, jövő hónap elején, mér csak gyest kapok.

Eredetileg 2 évig akartam itthon lenni, de aztán a 2,5 év mellet döntöttem, vagyis szeptemberben megy bölcsibe.

(Mire beszokott volna márciusban, illetve letelt volna szabi, ott lett volna a nyár... ayganak suliszünet)

Akkor szeretnék visszamenni dolgozni, bár lehet,nem lesz hova:-(((

(nemrég kiderül megszűnt a munaköröm, csak ködösítenek...)

Lehet kényszerből 3 évig kell itthon lenni, amit már annyira nem szeretnék.

Mostanában kezdem azt érezni, hogy jo lenne már dolgozni.


A nagyfiam 21 hónaposan ment bölcsibe, én elvégeztem egy gyes-es tanfolyamot, majd ottnon volt a köv. a nyáron.

2 és 3/4 éves volt, amikor dolgozni kezdtem.

2011. márc. 28. 12:06
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Kisfiam 13 honapos es bolcsis. Anyagi okok miatt dolgozom en is. De, hogy oszinte legyek nem bantam meg pedig nagyon nehez volt a kezdet. Orultem, hogy visszavesznek dolgozni mert nagyon jo a fizetesem, hatalmas felsabadulas, hogy vegre emiatt nincsenek gondok. Kisfiam nagyon szereti a bolcsodet, imad a gyerekekkel jatszni es igy nekem is konnyebb. 6 orat van bolcsibe hetfotol-pentekig a honap elso 2 hetben es hetfotol-csutortokig a honap masik 2 hetben. Az utolso 2 penteke a ferjem otthonrol dolgozik es vele van otthon a gyerek. Nekik is jot tesz. :) Vegre belatta, hogy nem a labamat logattam 1 even keresztul otthon a gyerkoc mellet. :)))
2011. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az első két éves kora után került bölcsibe, a kicsi pedig másfél éves korában. Mindkettő alkalommal hívtak vissza dolgozni, úgyhogy mentem vissza, nem mondtam nemet, ugyanis elég jó fizetéssel honorálják a munkámat.
2011. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
5 evig,akkortol mehet ovodaba.
2011. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekemmel három évig.
2011. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!