Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés töltött el mikor...

Milyen érzés töltött el mikor megtudtátok ki lakik bent?

Figyelt kérdés

Fiú-lány?

21 hetes vagyok, kisfiam lesz elvileg.

Egészséges és örülök neki hogy fiam lesz.


2010. okt. 20. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

32. héten tudtuk meg a nemét a férjem állati kiváncsi volt bár fiút sejtettünk... nekem mindegy volt szerettem igy is úgy is ... -utálom a rózsaszint igy nem vettem semmi ilyen szinüt hanem bézst meg zöldet ami azért jöl jött-...


szóval örültünk de inkább annak amikor anyósom mondta hogy ne haragudjatok már de ő mindig kislánynak képzelte el...

2010. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiut szerettem volna,A doki fiut mondott majd utanna 5perc mulva 90%ra lanyt.Eloszor roszul esett,kb 2nap kellet hogy feldolgozzam.Imadom a lanyom ha egy szer lesz teso azt is lanynak szeretnem.
2010. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mind a ketten úgy voltunk vele, hogy kicsit talán jobban örültünk volna lánynak. A 15. héten már láttuk a 4D ultrahangon, hogy fiú lesz. Annyira beterpesztett, hogy tök egyértelmű volt. Ahogy végeztem, mentem dolgozni, és örömmel, telipofás vigyorral újságoltam bent mindenkinek, hogy kisfiam lesz, kisfiam lesz! :)

Párom csinált is egy aranyos videót róla: http://www.youtube.com/watch?v=JjdHZh-2sTs

2010. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem, a férjem nem annyira, így egy kicsit rossz volt. Kislányt szerettem volna, a férjem fiút. Így (szerencsére) Ő csalódott.
2010. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18 hetesen tudtuk meg,hogy fiú lesz,mindketten lányt szerettünk volna.De nem volt csalódás,hogy fiú,nagyon örültünk neki is.Azóta meg nem tudnám elképzelni egy lánnyal.Ha fordítva lett volna,akkor meg fiúval nem tudnám elképzelni.Úgyhogy mindegy,örülünk annak,amink van,imádjuk.
2010. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aranyos nagyon film is szöveg is...


a zene nem Bizet??? arra emlékeztet.

2010. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyon örültünk de a férjem igazából kislányt szeretett volna mivel ők 5-en vannak testvérek és mind az öten fiúk ,de a lényeg az meg mindig mondtuk is hogy mindegy az hogy fiú vagy lány csak egézséges legyen mert ez a legfontosabb
2010. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elejétől kezdve éreztem, hogy fiú lesz. Apuci biztos volt benne, hogy kislány. Így aztán fogadtunk. 16 hetesen voltunk 4D-n...én nyertem! :) Imádjuk a kisfiunkat!!!
2010. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kisfiút szerettem volna egy picit jobban, férjemnek mindegy volt. Lány lett. Imádom, de kellett 2 nap az uh után, hogy belenyugodjak. Mindenki mondta, hogy én olyan tipikus fiús anya vagyok:), de persze lányom van.

Ha esz kistesó. kislány szeretnék újra :)

2010. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy volt, párom kislányt akart (ahogy az egész család annak szurkolt). Én azt mondtam végig hogy bár mi lesz nagyon fogok örülni, de ici-picit csalódok is.

18 hetesen megmondták hogy kislány az ultrahangon még a könnyem is kifolyt, aztán 1szer-2szer aznap végigfutott az agyamon hogy nem kisfiú, de pár óra múlva már nem is tudtam volna elképzelni magam mint fiús anyuka :):) pedig aztán akkor még abszolút nem volt 100%:)

Utána már annyira lányt vártunk, hogy fiú nevünk abszolút nem volt :) apa mondta a szülőszobán, hogy mi lesz ha még is fiú, kapja az ő nevét és 2 napon belül meg tudjuk változtatni :) Ő már most tervezi lányunknak a kishugit

2010. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!