Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mintha mégis rohanna az idő?...

Mintha mégis rohanna az idő? Fura érzés!

Figyelt kérdés

A napokban merült fel bennem ez. Az elején az első pár hét nagyon nehezen telt, sok mindennek küszködtünk, szoptatás, gyakorlatlanság stb. Most 4,5 hónapos a leányzó, folyton hasra fordul, nagyon kis aktív, erős csöppség.

A születése óta nézegetem a gyakori kérdéseket, sok okosat olvastam itt, én is tettem fel néhány kérdését már és az elején még olyan távolinak tűnt, amikor mások írták, hogy 8-9 hónapos babájuk miket csinál, milyen a napirendje. Ma pedig belém hasított, hogy mostmár ez milyen közel lett hirtelen, pedig nem rég volt, hogy megszületett. Jó érzés és egyben picit fura is, hogy ilyen gyorsan telik az idő, bár nagyon várjuk, amikor már úgy istenigazából lehet vele játszani és menni erre-arra, hiába mondják sokan, hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. :)


2011. szept. 6. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert rohan.


Az első év nagyon gyorsan eltellik. Ha több gyereke van az embernek akkor dupla sebeséggel . Komolyan mintha minden nap 10 órából állna.


De azért örömteli.

2011. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztina27 ***** válasza:
Igen én is így gondolom, hogy nagyon gyorsan megy most szültem és most már lassan 5 hónapos. Nagyon kis eleven minden érdekli, mindent megcsodál. Hangosan kacag, forog, sikongat. Kis tünemény. Ha visszanézem a születéséről készült fotókat, olyan mintha tegnap lett volna.
2011. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne is mondd!most született és már 2 hónap múlva a 2. szülinapját üljük.
2011. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szintúgy mint az utolsó :o) Minden kornak megvan a maga szépsége, mindet ki kell élvezni velük mert nem jön vissza.

Már most olyan jó visszanézni a fotókat, és videókat, amiket pár hónapja csináltunk a csöppségről, de szerintem te is ugyanezt érzed, még 4,5 hónap elteltével is... mi lesz 2 év múlva? Vagy később....

2011. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó Istenem!

Az én lányom elsején múlt 8 hónapos és elkezdett mászni, kompozik, pedig előtte 2 héttel semmit nem akart még csinálni a forgáson kívül!

Most nem lehet lelőni, nem akar aludni sem, mert folyton csak menne!És már milyen nagy, alig bírom el lassan, 8 kiló és 71 cm, pedig milyen csöpp volt,mikor megszületett a maga 53 centijével és 3600 grammjával!

Elrepül ez az év gyorsan, már téli ruha kell neki, lehet, hogy karácsonyra elindul és tépkedi majd a díszeket a fáról!Pedig néha még érzem a pocakomat, meg ahogy ficánkolt odabent, pedig tudom, hogy ez nem így van:)

2011. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!