Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is elfogott már olyan...

Titeket is elfogott már olyan érzés mikor megtudtátok, hogy egy veletek egykorú ismerősötöknek gyereke lett, hogy ti is szeretnétek már?

Figyelt kérdés
Most 3 volt osztálytársam terhes, és 1-nek nemrég született babája.
2011. ápr. 3. 23:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

oh ez elég gyakori hidd el


pl az én anyám :)

az unokatestvéreink évei közé mi illünk be :) kb fél év csuszás van köztünk :D tiszta poén :)

anyának is mindig kellett egy gyerek... persze ő leállt négy után ...

2011. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ma volt, hogy volt szobatársam mondta, hogy nyáron elveszi barátnőjét. Pedig akkoriban nagyon xarnak láttam a kapcsijukat, a csaj nagyon kényes természetű, haverom meg hát szal értitek.... és én is elgondolkodtam, hogy milyen lemaradásban vagyok
2011. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Bocsi, de nálam pont az ellenkezője van :) 5 volt oszt társamnak is van már gyereke, persze nem sikerült magukat "elvetetni" a palival, azt hozzák fel mentségként hogy nincs pénz...(szegény gyerek, hova született) hát, szerintem meg ha nagyon egybe akarnának kelni, akkor oda elég 20e Ft is, nem kell 1000 fős banzájt csapni 1 milláért, nemde??? Vagy csapjanak majd 1 vagy 2 év múlva az évfordulójukon...na mindegy nem az én dolgom...


Én örülök neki hogy nekem még nincs :) és szabad vagyok, nem kell magamat feláldoznom más kénye kedve szerint :)

2011. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ilyenkor úgy elgondolkozom rajta, hogy "úristen de le vagyok maradva". Jó, tény hogy ezek a lányok minimum 10 évvel idősebb pasival vannak együtt (22 vagyok) de akkoris...
2011. ápr. 3. 23:24
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

bocsi offolok!!!:

1 milllából max 80 embert vagy képes mindennel együtt meghivni...

2011. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nekem az jut eszembe, hogy jézus, ennek annyi.
2011. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%

"A kérdező kommentje:

Ilyenkor úgy elgondolkozom rajta, hogy "úristen de le vagyok maradva". Jó, tény hogy ezek a lányok minimum 10 évvel idősebb pasival vannak együtt (22 vagyok) de akkoris..."


Én 21/F és a párom gyermeket vár. És nem csak úgy sikerült... Szóval ilyesmikkel ne vigasztalgasd magad szerintem, bár tény, hogy nekem nem egzisztenciális helyzetem van a szüleim miatt.

2011. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Valamiért kitörlődött az "átlagos" szó az egzisztenciális előtt..
2011. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Na ezt kár volt leírnod, mert majd jön, hogy csak a pénzért szül.


Én is néha elcsodálkozok. Nekem 10 évvel idősebb a párom, eljegyeztük egymást, nem sokára esküvőnk lesz, lakást veszünk, aztán majd gyerek, de hát még nincs hova. Aztán mikor nézem, hogy volt osztálytársam mindjárt megszül, egyidősek, még csak nem is házasok, és nem szaroznak ennyit, hogy fú előbb házikó kerttel meg fa.sz tudja, de milyen boldogok, és nem is nélkülöznek, akkor úgy vagyok vele, hogy lehet én még valamit nem értek.

2011. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Én inkább a mai pasiknak nem szülnék,főleg a fiataloknak nem (tisztelet a kivételnek,mert persze akad olyan is!!!)

A gyereknevelés nem csak abból áll,hogy jaj de édes,hogy lehet mutogatni stb. Fel is kell nevelni,éjszakázni kell vele,el kell fogadni,hogy a csajodnak nem Te vagy az első. Mivel manapság az a bevett szokás,ha gáz van lelépünk,ezek az apukák is lelépnek.A gyerek meg marad az anyukájánál. Én 20 vagyok, 2 fiatal ismerösömnek van babája. Az egyiket még terhesen elhagyta a barátja,a másikat meg a baba 4 hónapos korában. Szóval én ezt tapasztalom. Ne legyen igazam, és tényleg bocsi a fiatal apukáktól, nem általánosítani szerettem volna. A 21 éves apukának meg sok boldogságot a kicsihez.

2011. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!