Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a 3 honapos...

Mit tegyek ha a 3 honapos fiam (már átalusza az éjszakát) ma reggel fél 7 kor ébredt (9körül szokott) megetettem és fél 8 kor visszaaludt és még alszik felébreszem?

Figyelt kérdés
Még sötét van nála nem huztam fel aredönyt és félek azt hiszi még éjjel van és felcseréli a nappalt az éjszakával és este nem fog aludni ahogy szokott.Ha rendesen 9 körül kel akkor másfél orát szokott fentlenni amég eszik és átöltöztetem(ami most kimaradt)utánna vissza szokott aludni 2-3 orát is alszik de. de du. már csk 1 orát kb. de most félek ha nem keltem fel felcseréli a nappalt és az éjjszakát és este nem fog aludni.Mit tegyek meddig haggyam aludni?
2009. jan. 3. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem húzd fel a redőnyöket, és várj egy kicsit, hátha magától is megébred. Ha nem, ébreszd fel, mert szenvedni fogtok este az elalvással. Üdv.: Anna
2009. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd aludni.

Nálunk is változó a délelötti alvés van hogy visszaalszik a reggeli után van hogy nem.

Nekünk nem befolyásolja az esti alvást.

Minnél többet alszik annál jobban fejlődik.

Használd ki inkább és pihenj te is. Vagy csináld a "dolgod".

2009. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem ébreszteném fel, nálunk is volt ilyen, de nem alakult ettől át a napirendünk. néha előfordul azért..
2009. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!