Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell elkezdeni a babának...

Mikor kell elkezdeni a babának jó éjt meséket mondani? Mesét olvasni? Most 9 hós és ha leteszem elköszönök tőle akkor elalszik. Akkor hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Örülj neki,ha igy elalszik :) Minek mesélnél neki?

Mi a kérdés?

Akkor érthető lenne a kérdésed,ha babád sehogy nem aludna el,akkor bevethetnéd a meseolvasást...

Én babám 16 hós,még sose kellett neki mesét olvasni lefekvéskor,mert cicin alszik el.

2010. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 éves múlt a kisfiam, én sem mesélek neki. Puszi, leteszem, fejsimi, és alszik. Még nem érdeklik úgy a mesék, nézegeti a könyveket napközben. De félhomályban, sólámpa fényénél nem látom értelmét, hogy vaksiskodjunk, ráadásul újszülött kora óta így elalszik. Majd ha nagyobb lesz, és kéri, igényli, vagy nem tud simán elaludni, akkor majd mesélek neki.
2010. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

amikor igényli, az én nagyfiam csak képeket nézegetett, most 4 éves, most már meghallgatja a mesét, bár most jött a "Hát te hogyan tudsz olvasni?" korszak, úgyhogy meg is bukott a dolog, mert pár lap után az olvasásról beszélgetünk.

A kicsi (2 éves) hozza a könyvet és ő hallgatja a mesét és szereti.

2010. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem addig örülj még így elalszik, majd olvashatsz még neki szerintem bőven. Ha nagyon szeretnél mesét olvasni neki napközben is megteheted, nem követelmény, hogy el kell nekik rá aludni.
2010. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!