Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babád napjai hogy...

6 hónapos babád napjai hogy neznek ki? Mi a napirend? Mikor kap Szilárdat enni?

Figyelt kérdés
nov. 27. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem igazán volt napirend, azon kívül, hogy éjszaka többségében aludt. Valamikor délelőtt megkínáltam gyümölccsel (ölbe véve, mert ülni még nem tudott), és egyébként reggeli-ebéd-vacsoránál is ölbe vettem ha ébren volt, és megkínáltam a sajátomból. De gyakorlatilag semmit nem evett, 8 hósan ment bele az első kiskanálnyi valami.


Szilikon pépesítő cumit is használtunk, néha abban kapott gyümölcsöt, míg én főztem. De nem nagyon kötötte le.

nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Szinte percre pontosan 11-kor dőlt ki délelôtti szundihoz. Dèlutàn mèg 2x aludt. Azoknak az ideje, meg felkelès, esti elalvàs időpontja nagyon rugalmas volt.

Dèlutàn, fürdés előtt nyammogott egy kis főtt répàt vagy banànt. Kezèbe adtam, nem pürésítettem.

Ennyinèl többre mèg nem volt igènye, ès ha nagyon maszatos lett, akkor rögtön mostuk is le.

nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Reggel 7 kor ebred, szopizik majd jatszunk. 9 korul megszoptatom es leteszem aludni,kb delig alszik. Utana fozeleket eszik es szopizik, majd jatszunk. 15 korul kap gyumolcsot/joghurtot/anyatejes tejbegrizt gyumolccsel majd utana leteszem aludni. Kb 17.30 ig alszik. Aztan jatszunk es 18.15 korul leulunk vacsorazni. O kozben velunk ul az asztalnal es valamit majszolgat vagy ragcsalja a ragokajat. 19.00 kor furdes, utana szopizik es egy picit meg mokazik az agyunkban. Ilyenkor olvasunk, mondokazunk, eneklunk neki. 20.30-21.00 kozott cicin belaszik. (Termeszetesen a nap folyaman tobbszor pelenkat cserelunk.)
nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta 3! Jo sokat alszik a babad! :)
nov. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!