Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik esetleg olyan könyv,...

Létezik esetleg olyan könyv, amiben tanácsok vannak mit/hogyan érdemes játszani az adott korban a babával?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet fejleszteni, mit érdemes játszani? Ilyesmik. Előre is köszönöm.
2010. okt. 20. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen: Deákné B. Katalin: Anya, taníts engem c. könyve ilyen. De arra mindig figyelj, hogy játékként csináld a könyvben található dolgokat, ebből meríts ötleteket, de ne vedd kötelezően elvégzendő feladatnak! A babák maguktól is nagyon sok dolgot megtanulnak, nem szükséges őket "fejlesztő feladatokkal2 külön fejleszteni... Teát játssz vele sokat, de hagyd hogy maga is felfedezhessen :) Itt a fórumon sokaknak megvan, biztosan át tudja valaki küldeni neked!!!
2010. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja! Egyébként könyvként is kapható :)
2010. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Át tudom küldeni, ha írsz privit.
2010. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!!!! :)
2010. okt. 20. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Anya, taníts engem tényleg szuper jó! 6 éves korig vannak benne gyakorlatok, ötletek. Én Az első 12 hónap titkai című könyvből is kaptam ötleteket. Ott nem konkrétan a játékokat írja le, hanem hogy annyi idősen mit tudhat a baba. Például magamtól eszembe se jutott volna 7 hónaposan labdát gurigatni egymásnak, de tényleg ment, hamar megtanulta a kislányom.
2010. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anya! tanits engem.
2010. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anya taníts engem, szerintem is, úgy, ahogy az első válaszoló írta.

Itt még van néhány tipp: [link]

2010. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Már meg is rendeltem az Anya, taníts engem!-et :)
2010. okt. 21. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!