Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalta már valaki hogyha...

Tapasztalta már valaki hogyha a baba sok répát eszik elszineződik a bőre. És kell rá valamit használni vagy elmulik magátol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 07:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy, most röhögök, gondolom a nagyokos, aki azt a marhaságot írta feljebb (májkárosodás), totál lepontozott engem is. :-)))))))) 9:02 voltam
2010. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%

Mindenki le lett :D

07:akárhányas sértett :DD

2010. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%
Jaj, de jól szórakozott valaki, de legalább a lelke megnyugodott, hogy bármekkora marhaságot is írt, legalább a normális, jó válaszokat jól lepontozta... Na, legalább ennyi öröme volt ma... Most is lepontozhatsz nyugodtan!!!!! Ez Off volt...
2010. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%

Ki pontozott le? Miért ér a túrókrémes válaszom 0%-ot? Ha egyszer a dokinéni tényleg ezt mondta. Nem én vagyok a hülye!!!!!!!!!!

Köszi a jóindulatot!!!

Még jó, hogy ez az oldal kérdezz-felelek oldal, mert sajnos egyre több olyan kedves válaszoló akad, aki a másikat hülyének nézi.

Baromira nem szükséges ez a pontozási rendszer, mert nagyon rosszul esik az embernek, ha így ledegradálják.

Ezzel csak azt érik el, hogy még ha "hasznos tanácsot" is tudna adni az ember, akkor sem fog adni.............

Mégegyszer köszi a lepontozónak, remélem jól esett a lelkének lepontozni másokat!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!