Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondolkodtok már a karácsonyban?

Gondolkodtok már a karácsonyban?

Figyelt kérdés
Miket vennétek,vesztek gyermeketeknek,mennyi idős.
2010. okt. 21. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

9 hónapos lesz pontosan. És kapni fog egy HATALMAS plüssállatot. Megveszem neki a legnagyobbat. Akkorát, amekkora nekem sose volt, mindig csak vágytam rá.


Amúgy szerintem a karácsonyfa nagyobb hatással lesz rá, mint az ajándékok. :-)

2010. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Én Duplot gondoltam neki. Nálunk sajna összejönnek az ünnepek, mert december 5-én van a szülinapja, most lesz egy éves.
2010. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk favonat készlet lesz a fa alatt. Igaz, még csak 1,5 éves lesz, de már találkozott ilyennel és nagyon tetszett neki. Nagyszülőktől, tesóktól szánkó, kisasztal székkel, gyurma. Egyben tartjuk a karácsonyt a névnapjával, egyelőre...
2010. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Szia!Nekem 8 hónapos lesz majdnem a lánykám,alig várjuk már a karácsonyt a férjemmel.Mivel kicsit későn jött(36 évesen),igy még jobban minden körülötte forog majd.Kincses bödönt mindenféleképp fog kapni,illetve egy járássegítőt szerettünk volna,de arról a gyógytornásznő lebeszélt minket,igy valószínü hogy egy zsiráfos golyópálya lesz még a fa alatt mint fő ajándék.Illetve kissebb dolgok is,a családban most Ő a legkissebb,igy szerintem mindenki elhalmozza majd:-)De szerintem is a fényeknek fog a legjobban örülni:-)
2010. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 kisnita ***** válasza:
48%

Tavaly még nem nagyon érdeklődött. A karácsonyfa azért tetszett neki. Idén már szerintem másabb lesz mert már nagyobb és lehet még bontogatni is fogja majd az ajándékokat. Még nem tudom, hogy mit veszünk neki mert a szülinapjára szinte mindent megkapott amit szerettünk volna venni neki. (hinta, sátor, tricikli, formabedobós játék, stb) A nagyszülőktől Duplót fog kapni, már tavaly is akartak venni, de mondtuk hogy inkább majd idén úgysem tudott volna játszani vele. Nagyon gondolkodom egy tanulóasztalon de még ki kell találnom hogy hová tenném mert a szobájába már nemigen férne be. Karácsonykor lesz 17 hónapos úgyhogy már ki tudná használni.

Jövőre már kinéztem az ajándékát: A pontparkon van egy nagyon jó hajó hinta 3 éves kortól ajánlott, remélem addig össze gyűlik rá a pontom és meg tudom venni neki. :)

Te mit veszel a tiédnek?

2010. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Mi hintalovat szeretnénk neki venni és egy nagy autót,mert imádja a kocsikat,de szerintem is a fa jobban fogja érdekelni.
2010. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
karácsonyra fél évesek leszünk, és nálunk a fa lesz az ajándék, sztem mert értékelni úgysem tud mást, majd jövőre, egy villogó, csillogó, szép fát ő is tud értékelni, nézegetni... a családi karácsonykor majd kap a többiektől biztos vmiket.
2010. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
A kisfiam 1 év+ 2 hetes lesz karácsonykor. Szülinapra illetve karácsonyra valószínűleg szánkót fog kapni, formabedobót, diafilmet, könyvet, dömpert, meg olyan dolgokat, amire amúgy is szüksége lesz. Harisnya, mamusz, body, hálózsák.. Neki egyenlőre sokkal érdekesebb lesz a csomagolópapír, meg a fa, meg az illatok, mint az ajándékok hegye.
2010. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az én kisfiam karácsonykor lesz 18 hónapos.

Mi Duplón és játszósátor+alagút gondolkodunk.

Meg persze a karácsonyfa,ami tavaly is nagy örömöt okozott.

Hintaló,hinta,formabedobó ilyeneket már kapott.Most a mesekönyvekért rajong,azt talán a nagyszülőktől kap,de szerintem még talán a Mikuás is hoz neki.

2010. okt. 21. 13:00
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Nekem holnap 19 hónapos a kislányom, már nagyon várom a karácsonyt. Igaz tavaly is így voltam mikor 9 hónapos volt akkor. Tavaly egy nagy plüss hernyót kapott, szép színeset, azon lovagol még most is :) De maga a fa nagy élmény volt, kompozott már akkor, hát nem győztem elhajtani a fától mert állandóan ráncigálni akarta rajta a díszeket.

Idén azt hiszem ez még rosszabb lesz, remélem nem akar majd fára mászni mert rettentő hülyeségeket ki tud találni már most! Idén kap egy állatos kockakirakót, ezt nem tudja még kitenni de egy csomó időt el tud vele szórakozni hogy ide oda teszi a dobozon belül a kockákat, mivel a cica meg a paci a kedvence ezért valami ilyesmit. A másik egy kis konyha amit kinéztem neki, anyuéknál van és azt is nagyon szereti, főz rajta.

2010. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!