Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondolkodtok már a karácsonyban?

Gondolkodtok már a karácsonyban?

Figyelt kérdés
Miket vennétek,vesztek gyermeketeknek,mennyi idős.
2010. okt. 21. 12:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

Én babám még kicsi lesz, 5 hónapos, de kapni fog sokmindent, olyasmit is amit esetleg nem pont akkor jó neki hanem mondjuk 1-2-3 hónap múlva. Persze nem csak tőlünk (nem vagyunk annyira eleresztve) hanem nagyszülők, keresztanyu stb.

Persze kap majd korának megfelelő játékokat, és hintát (csecsemőknek valót), de nagyszülőktől kap majd szerintem sok egyebet is amit majd növögetése során mindig csak előkapunk a szekrényből ha elérte a megfelelő kort hogy használja.


Ez szerintem ezért is jó mert való igaz hogy ő még nem fogja értékelni egy részét hisz kicsi még, de ahog növekszik jó lesz csak elővenni a megfelelő játékot :)

2010. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
december 13.-án lesz 2 éves a fiam, közel van a 2 ünnep, de valahogy szétválasszuk, nem akarom, hogy kevésbé legyen fontos a szülinapja, csak mert közel a Karácsony. Neki mindegy, csak Verdás legyen, ill. az új örület a Toy Story. Duplot is szereti, van neki, már egész ügyesen épít mindenfélét, szóval ezek közül válogatunk.:)
2010. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Én is sokat gondolkodtam rajta. Gergőke 1 éves lesz és én Lego Duplora gondoltam. Ha jársz matchba vásárolni akkor kapsz bélyeget, amivel olcsóbban megveheted. Fa vonatunk már van és imádja. De további ötletek engem is érdekelnének.
2010. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

nem értem...karácsonyfa ajándékba....azt amúgy is megvennétek, szegényke, ne már! pár száz forintos ajándékok is vannak. a karácsonyfa a karácsony velejárója, azt nem "adjuk" ajándékba!

bocs, de ezt muszáj volt leírnom!

én is egy hatalmas plüssbe gondolkodom vagy járássegítő

2010. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

Még nem,de mindig ez van. :) Próbálom tervezgetni,hogy mi lenne a megfelelő,frappáns ajándék,de végül az utolsó napokra marad. (akár rokonokról is van szó)

Kisfiam januárban lesz 2 éves,úgyhogy ez már a második közös Karácsonyunk.Tavaly apróságokat kapott,de a legjobban a feldíszített,csillogó-villogó fa tetszett neki a legjobban.Szerintem idén is így lesz! :)

2010. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
32%

Kislányom 2,5 éves lesz: Legot, szépítkezőasztalt, játék laptopot és verdás ágyneműt kap (nem a babákat szeretjük).

Mi vettünk neki(már a szobájában is van és ezért majd sokan elítélnek, de nem érdekel)Kicsi lcd tv-t.

A kisfiam akor lesz 3 hós, ő még nem kap semmit.Estleg egy új ízt: levesből a répát.:-)

2010. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ez annyira idegen!!!!!! Azért mert ő még kicsi, nem kap semmit.... Úristen, de mennyire távol áll ez tőlem!!!!!! Ugyanúgy ember, az a kicsi a családban, mint én, vagy a férjem.

A kisfiam 2 hetes volt tavaly karácsonykor. Akkor ő kis babakörömvágó ollót kapott, meg olyan biztonsági fürdetőt, a nagyszülőktől ruhát, sapkát, sálat, amire amúgy is szükség volt, DE ONNANTÓL, HOGY MEGSZÜLETETT, VELE IS SZÁMOLUNK, NEKI IS JÁRt AJÁNDÉK!!!! Nem az a lényeges pont, hogy KAP-e valamit, hanem, hogy ADUNK neki is!

Ez most durva példa, de olyan ez, hogyha megvakulna valaki, akkor a család nem adna neki ajándékot, mert úgy sem látja, meg azt sem, hogy a többi kap valamit... A szüleinknek hány éves korig vegyünk ajándékot? Meddig vannak olyan elmeállapotban, hogy megérdemlik???

2010. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

Valóban kicsit kisarkította utolsó, de egyetértek vele!

Azért mert a baba kicsi, még jár neki is ajándék :) Továbbmegyek: amikor a hasamban volt, gyereknapra is vettünk neki egy kis csörgőt, csak mert szép dolognak tartottam, bele is írtam a terhesnaplómba aznap hogy "Boldog gyermeknapot Kicsim" és hogy mit kapott. Majd jólesik neki ha nagy lesz és odaadom neki.

Anyák napjára vettek nekem a baba nevében férjem és szüleim is ajándékot amikor még a hasamban volt a picúr, mind úgy gondolták milyen aranyos ötlet, szóval nálunk az egész család ilyen :)

2010. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kisfiam még a pocakomban volt,de már akkor tartottuk a Mikulást,a csokit pedig elraktuk,igaz,hogy már nem jó,de egy emlék.Akár mennyire is kicsi,de részünkről amikor már tudtuk,hogy ő van,már akkor kedveskedtünk valami aprósággal.

A szüleim 2008-ban karácsonyra (amikor a kisfiam még csak 5 hónapja csücsült a pocakomban)mesekönyvet ajándékoztak Neki,még mindig meg van és jelenleg az a kedvenc könyve.

2010. okt. 22. 11:07
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon kifordítjátok a válaszomat!!!!

Ennek a 6 hetes gyereknek már nem tudnak mit venni mert mindene meg van.Max ha kettő lesz belőle.

És most is azt mondom hgogy neki még felesleges bármit is venni, még nem lesz nagyobb!!!!Nem nélkülöz, mindene több van mint kellene!

Ja és a példátok elég gyenge volt!Lehet lepontozni!!!!!!!

2010. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!