Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felemeltem a hangom a babára,...

Felemeltem a hangom a babára, szörnyû bûntudatom van. Rossz anyuka vagyok?

Figyelt kérdés
Autóban utaztunk ketten, egy egyórás utat kellett megtennünk a kisfiammal. Az autópályán dugó volt valami baleset miatt. Megetettem, megitattam, játszottunk, büfiztünk, kellemesen meleg volt a kocsiban, voltak játék a kezében, cumi a szájában, minden tôlem telhetôt meg tettem. 11 hónapos. Bömbölt torkaszakadtából mert nem akart autózni, én meg igyekeztem nem neki menni a többi kocsinak, És mindezt persze sötètedéskor amikor Amugy is xar vezetni mert alig látni bàrmit is. Énekeltem neki, szólongattam, cukiskodtam..semmi nem segített. Egyszer Megálltunk utközben , kézbevettem, megetettem, de amint újra elindultunk megint jött a bömbölès. Egyszer elszakadt a cérna, És rákiabâltam (Csak a nevèt momdtam hangosan). Nem vagyok büszke rá, És emészt a büntudat :( Vajon megjegyzi hogy Anya rákiabált?
dec. 9. 05:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

6os, azért más ha a szülőnek dolgozni kell, vagy meg akar szabadulni a gyerekektől hogy nyaralgathasson a kolbijával:-)


És nem tudom nekem a nagy élmény az volt mikor a szüleimmel lehettem, és érdekes módon az osztályban a nagyszülős gyerekek engem irinógyeltek.


10es, de, sokan egyet értettek velem, csak a lustanyák nem akiknek addig kell a gyerek míg kapják a likeokat ,meg megvan a csok és babaváró. Utána már csak a kolbász és a szórakozás a lényeg.

dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!