Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3.5 hónapos babánk újonnan...

A 3.5 hónapos babánk újonnan nem akar megmaradni a babakocsiban, pedig már felemeltem kicsit. Nagyon sír, de nem akarnám kivenni, hogy ne szokja meg, de képes végig ordítani az utat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi baja van? Lehet, hogy csak a szemébe süt a nap vagy valami hasonló. Semmiképpen ne vedd ki, mert utánna csak gond lesz vele. Azt találd ki, hogy mi változott - mivel azt irod, hogy ujonnan.
2009. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sír, én ki szoktam venni. Ok nélkül nem szokott sírni egy ilyen pici baba.(az enyém is 3 és fél hónapos)

Kicsit megvigasztalom és visszateszem. És mehet tovább a séta. Nem szokja meg, hogy kiveszed időnként.

2009. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi,csak szerintem nagyon érdeklik a dolgok,és tudja,hogy kézből sokkal jobban lehet mindent látni:-)
2009. szept. 20. 19:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy csak hiszti,hogy vegyem ki.
2009. szept. 20. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy 3 és fél hónapos baba nem hisztizik!!!

Ilyenkor mindig végig kell gondolni az eshetőségeket! Így csatlakozom az elsőhöz!

Az én lányom nagyon jól elvolt ugyaneddig kb, majd egy végigordított 20 perces út után lekentem az inyét zsibbasztóval(Dentinox N)! Egyből elaludt!

Tehát, nem lehet, hogy jön a foga? Az elsők sokáig nem is látszanak!

2009. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem hisztizik!

Az enyémmel ugyanez volt (van) a helyzet.

Most 7,5 hónapos, és utálja a babakocsit.

Mármint egy darabig elvan, de nem szeret bent lenni.


Én kivettem 3,5 hósan, mert agyhalál volt minden sétánk.

Ha nem aludt, egy darabig elvolt, aztán elkezdte a nyűglődést, sírt, aztán nekiállt velem "ordibálni", és addig csinálta, míg ki nem vettem.

Akkor aztán már mosolygott.


Nem szereti, ha nem látja a világot úgy egészében.

Van ilyen.


Sajna nem nagyon tudsz mit tenni.


Én mostanában próbálom lefoglalni mindenféle játékokkal, úgy elvan egy kicsit tovább.

De ha nyűgösebb, sajna a mai napig muszáj sokszor felvennem, mert katasztrófa, amit művel.

Úgy néznek ránk az emberek, mintha azért bőgne, mert megvertem... :-(

Vagy, mintha kínoznám.


A Te döntésed.

Vagy felveszed, és így marad már, amíg önállóan nem tud majd járni, vagy nem veszed fel, és jópár sétát átordít.

Nekem kevés a lelki erőm az utcán.

:-(

2009. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm babája is ezt csinálja, most 5 hós, 2 hónapos kora óta ez van, soha nem tudunk elmenni sétálni mert állandóan üvölt, ha meg kiveszi vigyorog.

Egyet emeltünk most a babakocsin, így valamivel jobb, de ha megunja kezdődik a sírás.

2009. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezt csinálta, csak ő 4,5 hónaposan kezdte! Én akkor a 2. fokozatra tettem a kocsit, de csak ideig óráig volt jó neki! Nem vettem ki, mert hogy hiszti. Aztán amikor nagyobb lett és sportkocsira váltottunk, fel tudtam ültetni, onnantól kezdve meg se mukkant a babakocsiban! Szóval ez volt a baj! Most 8 hónapos és nagyokat sétálunk! Én azt mondom, nyugodtan vedd ki, szerintem ezzel elrontani majd csak később tudod!
2009. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szokjatok rá a hordozókendőre!!! Ebből lát mindent, és egyébként csodás dolog! Én amíg tudtam, így hordtam! :-)
2009. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én babám sem szereti a kocsit. A hordozót teszem rá már egy ideje a vázra, ez valamivel jobb mivel tud tekingetni. Sokszor kiveszem én is de ahogy nő a súlya ez egyre nehezebb ügy. A kengurut viszont imádja. Én is. 4 hónapos lesz.
2009. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!