Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisbabámnak folyik...

2 hónapos kisbabámnak folyik az orra, köhög, és nagyon be rekedt szinte alig van hangja. Voltunk vele dokinál. Írt ki gyógyszert, inhalálunk és tengervizes oldat + orrszívás. Meddig?

Figyelt kérdés
Kérdésem, hogy nálatok is volt már ilyen pici baba beteg? Úgy hogy a hangja is szinte elment? Mennyi idő volt még kilábaltatok a betegségből?

dec. 9. 05:49
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Epp most beteg az en 11 honaposom is, 1 hete vagyunk benne.
dec. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 2,5 honaposan volt beteg, ugyanilyen tünetekkel. Csak én nem vittem orvoshoz, tehát gyógyszert nem kapott. Amúgy is milyen gyógyszer az amit ilyen picinek adhatsz? Az első 2 nap volt nagyon vészes, akkor nem tudtam lefektetni mert csorgott le a trutyi a torkán és fulladt tőle. Aztán még kb 1-1,5 hétig kellett neki szivatni az orrát. Mi is inhaláltunk neki salvus vízzel és éjjel ment a hideg pára a szobában. Valamint tengervizes orrspray és szivatás. Kitartás erősek ők, csak olyan picik, hogy az ember szíve megszakad.
dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első gyerekünk egy évesen lett először beteg, de most az öccsének mindenféle pestist hazahoz az oviból… szóval ő is 2 hónaposan lett először beteg, 39 fokos láza is volt, kb egy hétig volt náthás és köhögött. Csak orrszívás volt és egyszer kapott lázcsillapító kúpot, amikor nem volt már jó a közérzete.

Most másodszor 4 hónaposan lett beteg, torokgyulladása volt és a fülére is ment, napokig lázas volt, kapott antibiotikumot és így végre meggyógyult 2 hét után.

dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!