Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A 15 hetes babám orra nagyon...

A 15 hetes babám orra nagyon váladékozik;a tengervizes orrsprén és az orrszíváson kívül hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 13:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Porszívós orrszívót vegyetek. Azzal tudod jobban tisztítani, főleg ha ennyire tele van a kis orra.
2015. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az ágyát fejrésznél kicsit emeljétek meg, könnyebben kap majd levegőt.

Minél gyakrabban szívd le az orrából a váladékot.

Calcimusc-ot kaphat napi fél ampullát megfázásra, kevés vízzel, cseppentőből.

2015. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Porrszívós orrszívónk van,csak nem merem túl sokszor használni,max. 4-5* naponta.

Meg van emelve az ágya a fejrésznél. Hason szokott aludni de most nem megy neki :( Háton tudna aludni,jobban kap levegőt,csak attól félek,hogy akkor meg visszafolyik a váladék a torkába vagy ilyesmi.

2015. szept. 12. 14:50
 4/21 anonim ***** válasza:

Miert nem mered gyakrabban?

Es ha a torkara folyik? Majd lenyeli.

2015. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Első babás anyuka vagyok és még tanulom a dolgokat ezért vagyok bátortalan :)
2015. szept. 12. 15:09
 6/21 Ditta323 ***** válasza:

Lányomnak nem tudtam használni a porszisat, mert nem tudtam lefogni, és vettem elektromost. Az nem annyira durva, mit a porszi (szerintem).

Amúgy nasivint is fújhastz az orrába, mert van babáknak is, és attól kapni fog levegőt is.

Lányom 4 hós volt, mikor megvolt fázva tengervizes spré és ha hagyta akkor leszivtam neki, ha nem akkor csak kifolyt ami tudott, majd kb 15 percel később nasivint fújtam az orrába.

Amúgy én írtó béna vagyok ebben :(

2015. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ditta,neked is köszi a választ:)

Szerencsére a babucim jól tűri a porszit. Köszi a tippet,orrcseppre nem is gondoltam eddig.:)

2015. szept. 13. 10:44
 8/21 anonim válasza:
Fenistil csepp adható babáknak és könnyíti a légzést.
2015. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ditta,neked is köszi a választ:)

Szerencsére a babucim jól tűri a porszit. Köszi a tippet,orrcseppre nem is gondoltam eddig.:)

2015. szept. 14. 06:58
 10/21 A kérdező kommentje:
JnéÁgi,köszönöm,ezt sem tudtam :)
2015. szept. 14. 06:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!