Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 12 napos, nappal nem...

Babám 12 napos, nappal nem alszik semennyit sem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szerencsére este alszik, viszont napközben egész végig fent van. Én azt hittem egy ilyen pici baba csak alszik és eszik. :)

Néha sírdogál, főleg estefelé, napközben pedig látom, hogy álmos, nyűgös, sokszor lecsukja a szemét, de végül nem alszik el...


2010. okt. 21. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

De ! az első egy hónapot jóformán átalusszák ahogy irtad is eszik alszik.


doktor/nő mit mond?


úgyse alszik el ha oldalt fekve cicizteted és simogatod meg be van sötétitve??

-nálunk ez bevált.-

2010. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

Az én fiam ilyenkor még tényleg csak evett meg aludt.

Talán kérdezz rá a védőnőnél, orvosnál.

Éjjel egyébként mennyit alszik? Mettől meddig? Az ilyen csöppségeknek még rengeteg alvásra van szükségük!

2010. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez a szeles, őszi idő is bekavar.
2010. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam ugyan így volt mint a te babád. Szinte semmit nem aludt 2 hetes korától. ha el is aludt akkor is csak 30 percet. Az éjszakával nem volt semmi baj. Nekem a doki mondig azt mondta hogy ilyen gyerek, neki ennyi az alvásigénye:(. 8 hónapos volt amikor már aludt 1x 1 órát, meg utána egy 30 percet.

2010. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még igencsak aludnia kellene!De lehet hogy gyerek függő!Nekem mind2 gyerekem álomszuszék, még a 4 éves lányom is bárhol, bármikor képes elaludni, így lehet hogy azért gondolom azt hogy kellene aludnia!
2010. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ugyanígy volt és a mai napig is nagyon keveset alszik napközben (most múlt 9 hetes), éjszaka viszont jól alszik. Szerintem örülj neki, hogy éjszaka nem kell sokszor felkelni hozzá ,mert nálad azt az alvást és pihenést nem pótolja a nappali. Én is azt hittem, hogy nem normális, de már rájöttem, hogy semmi gond ezzel!
2010. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vidd ki sokat a levegőre! A friss levegő elnyomja, és majd alszik.

Ez nem normális, hogy egy közel 2 hetes baba nem alszik!

2010. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dokinő szerint ciciznie kell és akkor elalszik. Nos, nem vált be. Mert bár lehet hogy cicin megnyugszik, de amint kipottyan a szájából a cici, egyből fent van. S egész nap meg csak nem szoptathatom...

Amúgy megy a ringatás, simogatás meg minden, de valahogy mégsem alszik.

Este viszont szerencsére jól alszik - 11-12 órát egyhuzamban (evéssel megszakítva - de evés közben is alszik jóformán). Örülök, hogy este alszik, mert tényleg hagy minket is pihenni, csak közben furcsa, hogy napközben meg egyfolytában fent van...

2010. okt. 21. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:

tényleg furcsa.

az én kicsim tényleg aludt-evett-aludt folyamatosan. kb.2-3 hónapos kora óta van olyan, hogy már nem alészik minden szopi között.

2010. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!