Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden este tiszta bodyt,...

Minden este tiszta bodyt, rugait adtok a babára? Vagy reggel is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

esténként volt levéve és kimosva az ami nappal volt rajta mindegy mennyire koszos v. viselt lett aznap.

fürdés után tisztát kapott body-t és rugit./v. hálózsákot.


reggel: mekkora babánál mert féléves kora után már nem rugi volt rajta hanem játszóruha tehát igen átöltöztettem.

2010. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, este fürdés után midig tisztát kap. Amikor kicsi volt, akkor elvolt benne egész nap, csak esténként váltottunk, de mióta forog, kúszik mászik a földön, eszik mindenfélét,azóta bizony át kell öltöztetni néha....
2010. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen.Minden este fürdés után tiszta ruci.Reggel nem.De a nap folyamán még párszor át kell öltöztetni,mert le eszi,issza magát.
2010. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Este fürdés után mindig tiszta body-t adok rá, a pizsamanadrágot kb. 4-5 naponta cserélem. A felső reggel mindig tiszta, ha a nadrág nincs összekenve akkor két nap egymás után is ráadom, többet eddig még nem bírt tisztán.
2010. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Minden este tiszta ruhát kap fürdetés után és reggel pedig újra. Felébred tisztába teszem és átöltöztetem. Vagyis nem reggel, mert fél nyolckor felébred enni és visszaalszik kb fél 10-ig, akkor öltöztetem át. (és nappal még akkor ha "baleset" éri a ruháját, ha kifolyik a kaki, néha ez is előfordul)
2010. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Persze.Én sem vennék fel egy egész nap viselt ruhát fürdés után.
2010. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, este tisztát kap. de ha az, amit napközben hordott, nem lett koszos, akkor félreteszem. Amikor nap közben kell átöltöztetni, mert pl. kakis lett mindene, akkor az ilyen félig használtakból öltöztetem fel.
2010. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi esténként rugit húzunk,pizsoma címén, amit kb 3-4 alkalommal húz fel, persze csak éjszakára!Nappalra minden reggel tiszta body, és felsőruházat!Néha a nadrágját ráadom 2szer is, mert még csak 4 hónapos, így egyáltalán nem piszkos, de a pólót, v hosszú ujjút mindig tisztát kap, mert nyálazik!
2010. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A fiamnak ez első itthon töltött naptól kezdve volt "pizsamája" és az első pár hónapban minden este tisztát kapott. Reggel evés után pelenkázás, átöltözés játszós ruhába. Ez mai napig így van, de mostmár 3-4 napig is adom ugyanazt a bodyt és rugit, amit korábbi éjjeleken hordott pizsinek.
2010. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A body az én olvasatomban alsóruhának számít, így minden nap másikat adok rá. Nadrágból, pulóverből már nem feltétlenül, azokat addih nóhasználjuk, amíg el nem kenődnek.


Éjszakára rugit használunk, azt kétnaponta váltom. 7 hós kisfiú.

2010. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!