Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már kb egy éve nagyon nagyon...

Már kb egy éve nagyon nagyon szeretnék gyereket, de még több évet kell várnom. Hogy szabaduljak az érzéstől?

Figyelt kérdés

28/N


2 éve vagyok párkapcsolatban. Még nem vagyunk házasok, de szeretnénk azok lenni, terveink szerint 2025-ben lesz az esküvőnk. Gyerek kérdésben azt beszéltük, hogy még 3-4 év. Párom még nem dolgozik főállásban, egyetemre jár nappalira, mellette gyakornok. Még egy évig minimum így lesz. Én már dolgozom de nem keresek jól és nem is nagyon van előrelépési lehetőség fizu ügyben. Lakásunk nincs, albérletben élünk. Bár mivel lakást venni nem egyszerű, ezért nekünk nem lenne baj, ha albiba születne a baba, inkább minden más körülmény az, ami miatt nem lehet most. Egyrészt fiatal a kapcsolatunk, másrészt párom nem fejezte még be az egyetemet és nem is tudnánk most eltartani egy babát. Párom nem most akar, már beszéltem vele erről. De nekem kb egy éve bekattant, nagyon vágyom rá. Tudom, hogy nem tündérmese, tesómnak vannak gyerekei, tudom, milyen nehéz. De attól még nagyon babalázban égek :D Több ismerősöm is szült az utóbbi időben. Biztos közrejátszik az is, hogy nagyon nem szeretem a munkahelyemet és jó lenne ilyen téren megpihenni.


Nem tudok mit tenni csak elfogadni, de hogyan szabaduljak az érzéstől?


dec. 12. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Keress magadnak valami elfoglaltságot. Amúgy nem hiszem el, hogy 2 év után annyira unalmas a kapcsolatotok, hogy mással nem tudjátok feldobni, mint egy gyerekkel.
dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Jelez a biológiai órád, nem biztos, hogy érdemes ellene tenni ezeknek az érzéseknek. A természete megerőszakolása nem vezet jóra.
dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Milyen biológiai óra? 28 évesen? Ne nevetess már...
dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a barátod? Nem lehet, hogy valahol mélyen az aggaszt, hogy ő még (pláne, ha fiatalabb) nem akar a közeljövőben gyereket, de te már aktuálisnak érzed?
dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Az érzéstől sehogy, egyszerűen bekattan és nem is tudsz másra összpontosítani.

Én most, 32 évesen fogok szülni. 30 évesen éreztem azt, amit most te. Olyan férfit kerestem, aki apa akar lenni és nem évek múlva. Kb egy év alatt találtam is. Szerintem a mostban kell élni és nem é eket várni egy talánra.

dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!