Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a félelmeimtől?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja elég sokat gondolkodtam azon, h talán jó lenne egy baba, de rettegek egy vérvételtől is, mert mindig rosszul vagyok, elájultam régen rendszeresen stb. Akkor hogyan tudnék végig csinálni egy terhességet a sok vizsgálattal a szülesrol nem is beszélve... Iszonyat gyenge vagyok... Viszont már 32 éves vagyok, ezt nem húzhatom örökké. Illetve félek attól is, hogy "oda lesz" az életem, a szabadságom, de ez még kisebb gond. Csak iszonyúan félek a terhessegtol.

Mit javasoltok?


2020. júl. 28. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Pszichológussal beszéltél erről?
2020. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, soha. A családon tudja h nagyon nem bírom ezeket de ennyi. Pl egy nőgyógyászati vizsgálat előtt ami 2 perc és nem is fáj, nem alszok, egész nap azon kattogok h legyen már túl rajta, gyomorgorcsom van stb. Nagyon nem bírom ezeket. :( Így biztos vagyok benne h nagyobb dolgokra sem vagyok képes. Tuti belehalnék egy szulesbe.
2020. júl. 28. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz terhes éenni, fogadj örökbe egy kisbabát.

De gyerekvállalástól függetlenül érdemes lenne szakemberrel beszélned a félelmeidről, könnyebb lenne az életed nélkülük.

2020. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem halnál.
2020. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonloan felek/ feltem mindentol, mint Te. Emiatt gyereket sem akartam. Aztan 37 evesen terhes lettem. Nem volt tervezett. Megtartottuk. Ragaszkodtam a program csaszarhoz, szamomra az megnyugvast adott. A rendes szules gondolatatol is irtoztam.

Most a kislanyom iranti aggodas tolti ki a napjaimat es az ejszakakat :)

De nem banom. Imadom Őt!

2020. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
“Gondolkodtál hogy talán jó lenne egy baba”.. te még nem akarsz gyereket, és az sem biztos hogy később akarsz majd. Ráérsz ezen akkor agyalni ha már mindent megadnál érte hogy gyereked legyen.
2020. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hasonló cipőben jártam én is. Vérvétel ájulással, fogászatra sem mehettem egyedül, sima sérüléstől szintén lefehéredtem.

Valahogy a terhességet mégis jól bírtam ☺️

Vérvételnél elfordultam, szülésnél végig csukva volt a szemem 🤣😂 mind a négyszer. Képtelen lettem volna végigcsinálni ha látok mindent. Meg addigra teljesen más állapotba kerülsz, a vér nem éppen a vezető gondolat lesz. Placentát sem néztem.

Úgy hogy nyugi!!! Megéri!!

Érdekes mert a gyerekek sérüléseit bírom, de a sajátomat vagy idegenét a mai napig nem.

2020. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!