Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős (hány hónapos)...

Mennyi idős (hány hónapos) korig normális, hogy a baba bebandzsít?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hetes kereken és elő-előfordul, hogy középre bekancsalít. Úgy olvastam, hogy ez pár hónapos korig még normális, csak meglepődtem amikor tegnap a doki nénink “rászólt” hogy ne bandzsítson. Ezt viccesen jegyezte meg, aztán mondta nekem hogy normális még, de mégis azota nem megy ki a fejemből. Első baba, úgyhogy rá tudok parázni dolgokra.
dec. 14. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Igen, normális. Nem tudom, a kisfiam mikor hagyta abba, de 5 hetesen még biztos csinálta.
dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első fiam talán 2-3 hónapos koráig bandzsított. Nagyjából akkor hagyta abba, amikor látszott, hogy kezd látni távolabbra is, és jobban fókuszált.

Én erre nagyon figyeltem, mert én bandzsítok, és szemüveget hordok miatta, szóval tudtam, hogy ha nem hagyja abba, akkor minél előbb szemészet.

dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, a védőnő szerint 3 hónapig bandzsíthat :)))
dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!