Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy csak igy eszik?

Normális, hogy csak igy eszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok Anyukák


Kérlek adjatok tanácsot.

Van egy másfél éves kislányom, október végen voltunk az utolsó oltáson, majd rá pár napra a nagylányom hazahozta az oviból a hányos hasmenéses virust...az egész csoporton átment


A másfél éves kislányom gyönyörűen evett mindig, soha nem volt gondom vele. 11 kg és 85 cm mértek a státuszon

Azóta nem hajlandó enni, csak ugy ha van valami a kezébe, játék, befőttes üveg teteje, csörgő, vagy építő kocka stb.

Szépen kezdett enni kanállal, de most nem hajlandó megfogni a kanalat. A virus után lefogyott 10.3 kg-ra...durva heteken vagyunk túl, 5 napig szinte semmit nem evett csak kukit, és vízet is könyörögve ivott

2.gyermek,elsővel semmi gond nem volt

Mennyire nagy probléma az, hogy igy eszik? Volt valaki hasonló helyzetben? Meddig tart ez?


Ha nem adok semmit a kezébe nem enne semmit...de tényleg próbáltam, hogy nincs játék kézbe adása...

Jó,tudom van aki tv elött ülve eszik, vagy tabletezik, csak nekem igy ez nagyon furcsa. Olyan mintha nem is érdekelné az evés...és ez engem nagyon bánt

Plusz a súlya is, majdnem 1 kg fogyott...doki tud róla, mondta majd összeszedi magát.

Szóval anyukák tényleg adjatok tanácsot, vagy nyugtassok meg. Mit tegyek, vagy legyek türelemmel, majd elkezd magától enni? Játék nélkül?


Köszönöm nektek!


nov. 25. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Adtál neki valamilyen probiotikumot, mi helyre hozza a bélflóráját? Egy ilyen vírus után ugyanis sok idő is lehet míg rendbe jön neki minden. Amíg ez nem történik meg, addig nemmfog rendesen enni. Ha kapott ,akkor esetleg adhatsz neki más fajtát. Legjobbak a biogaya és az enterol.
nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!