Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra mennyire jó az...

Hasfájásra mennyire jó az angol víz? Tényleg jó vagy van valami ami jobb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Hasfájásra a legjobb gyógyszer az idő, hidd el.


Az elviselésében, a túlélésében segíthet az angol víz, az Esmupisan/Infacol, a hasrafektetés, a kendőben/ölben hordozás, a cumi. Mi ezeket próbáltuk. 3 hónaposan elmúlt neki, addig csak enyhíteni tudtuk a hasfájását velük. Még a legjobb a hasrafektetés volt.

2010. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, én a 2 hónapos fiamnál használom, igazából jónak tűnik, de én keverem: reggel és este papaverint kap, napközben általában jól szokott lenni, csak akkor kap gripe watert, ha esetleg akkor is észreveszem rajta, így nagyon jó eredményeket értünk el a hasfájással kapcsolatban. Napközben a hintaszékben ringatózom vele sokat, a hasamon van, hason rajtam, így sok büfit nyerünk, olyat is, amit evés után nem tudok "kipaskolni" szegénykéből. Szóval én a több együttes módszerre esküszöm! Remélem tudtam segíteni!

off:

Én úgy szoktam egyébként venni a vizet, hogy sok mindent veszek egyszerre a dm-ben, pelust, törlőt, cumit, stb. és a 15%-os végösszegkuponnal ezreket nyerek. Ha nincs kuponom a teszveszen szoktam venni :-)

2010. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be.Az Espumisan cseppet használtuk,de mellette elkezdtem hasra fektetni.Na ez nagyon bejött.Hasra tettem és simiztem a hátát.
2010. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált, bár a kislányunk nem volt az a tipikus hasfájós. De azért Őt is megkínozta jó néhányszor.

Elsőre amúgy az infacolt próbáltuk, az is nagyon jó volt, csak az savat csinált, és mivel refluxos is ez nagyon nem volt jó. Akkor váltottunk az angol vízre. Amúgy még hasznos volt a meleg cseresznyepárnával történő masszírozás, a hasfájós masszírozás, valamint nekünk az orvos mutatott egy "szadista" masszírozási módszert, vagy inkább gyomrozásit, az is bevált.

De amúgy tényleg az idő a legjobb gyógymód.

2010. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!