Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a Hipp 2 babacsomagba,...

Mi van a Hipp 2 babacsomagba, amit a Rossmanban lehet kiváltani?

Figyelt kérdés
Aki mostanába váltotta ki az érdekelne!
2010. okt. 21. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy előke (fehér frottír, Hipp.es hímzéssel), egy főzelék(Hipp), egy gyümölcs (Kecskeméti) és egy kis gyümölcslé volt benne.
2010. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szintén! :-( nekem az első jobban bejött! :-))
2010. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
off: bocs az offért de leírnátok légyszi, hogy hogy működik ez a csomag dolog?mit váltatok ki?
2010. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha megszültél, akkor a kórházban kaptál egy babacsomagot!Abban egy hippes borítékban kellett lennie egy kuponnak, amit bármelyik Rossman üzletbe válthatsz be egy ingyenes babacsomagra, úgy mint a felicitas babacsomagot!Ha nincs ilyen kuponod, írj a hippnek, és küldenek!A honlapjukon van a címük!
2010. okt. 21. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
köszi!
2010. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a múlt héten váltottam ki: póló,kiskanál,Hipp gyümis bébiétel,Kecskeméti zöldséges,2 teaminta(alma-citromfű ill.csipkebogyó-málna),1 tejpép minta(őszi-sárgabarackos),1 tápszer minta,+néhány papír :-)
2010. okt. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!Akkor érdemes kiváltani!(szerintem)
2010. okt. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!