Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kellenek senkinek...

Miért nem kellenek senkinek olcsón használt babaruhák?

Figyelt kérdés

Nyilván nem igaz, hogy senkinek nem kell, mert én is így szereztem be többségét, de eladni már nem nagyon megy.


Ruhacsomagokat csináltam a kinőtt ruhákból, és csak új vagy szép állapotú babaruhákat tettem bele, eleinte 3-400 Ft-ra jött mi darabja, de mivel senki nem írt hetekig Marketplacen, már levittem 200-250 forintig is.


De a kutyának sem kell, pedig tényleg normális ruhák vannak benne, márkásak is. Nem értem, mindenki sír, hogy nagy az infláció, de inkább megveszik a Pepcoban az ezer forintos bodyt, ami összemegy 3 mosás után, mint a jó állapotú Nextet...?



dec. 17. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk szívesen veszek használtan, de ruhacsomagot ritkán találok megfelelőt, mert lehet hogy tök jó állapotúak, de ha nekem nincs szükségem 15 nadrágra meg 10 pulcsira, csak kb 5-5 darabra, van ami meg egyáltalán nem kell a csomagból, akkor csak a problémázás megy.
dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan környéken laksz, ahonnan nagy eséllyel postázni kell, az eleve hátrány. Ha mondjuk agglomerációban laktok, de a férjed Budapesten dolgozik, érdemes odaírni, hogy ott is átvehető. 1-1 darabot venni nem éri meg a szállítás/átvétel miatt, egyszerre többet adni, csomagban talán jobb, de ott belejátszik az, amit fent írtak, hogy nem kell mindegyik ruha. Munka van vele, de legyenek jól lefényképezve! Ha neked nincs gondod a használt ruhákkal, előfordulnak itt-ott gyerekruhabörzék hozok-viszek vagy fizetős alapon.

Elvi okokból lehetőleg használtan veszem a ruhákat, ezzel több ismerősöm is így van. Mások meg fintorognak rá és megveszik az olcsó, de rossz minőségűt... mondjuk a L... ruhái eddig egész jól bírják. Szerintem nagyobb a kínálat, mint a kereslet és vagy ár, összetétel, átvétel vagy más miatt hátrányban vagy. Nem tudom, melyik oldal pörög jobban de a jófogást is meg lehet próbálni, csak legyenek jól megadva a paraméterek (kategória, méret, egyebek).

dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy nem megfelelő kulcsszavakat adsz meg. Ez szerintem sokkal inkább algoritmus-hiba. Amit nem dob fel valakinek, azt nem tudja megvenni.
dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!