Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki közületek dr....

Használ valaki közületek dr. M mosódió illatmentes gélt a babaruhákhoz? Vagy ha nem ti milyet használtok?

Figyelt kérdés

Eléggé aggasztónak a szintetikus dolgok.

Nem nagyon akarok se mosogatószert használni eleinte.

Ezért csak kizárólag forró gőzzel mikróban sterilizáltam!

Illetve norit babyvel mostam ki az összes babatextíliát!

Ami illatmentes és elvileg nagyon jó!


2018. szept. 26. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha jó, amit eddig használtál, minek a mosódió?

Ami egyébként semmit nem ér, persze megszállottak állítják, tökéletes tőle a ruha. Jaja, kb mint a vasalás, aki lusta, aszerint nem is látszik. Pedig de.

2018. szept. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illatmentes de nem sokat használt. A pici bőrének puha anyag kell a mosódiótól kemény lesz.
2018. szept. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ruhákat mosodioval, mososzodaval és nátrium-petkabonattal mosom, az, hogy mit használok épp a ruhatol függ. Obliteshez mosoparfumot használok. Babaruhat én nem mosom külön.


Mosható pelenkat hadznalok, azt bio mososzerrel mosom.


A foltokra mindegy, hogy ruha vagy pelenka marhaepe szappant használok.


Minden ruhánk tiszta és foltmentes.


Mosogatni is bio misoszerrel szoktam.

2018. szept. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondom én, foltmentes... szerintem nézz meg egy valóban tiszta ruhát.
2018. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sima mosódiót használtam, mosószódával. A fehérekhez fehérítő sót. (Nátrium perkarbonát.) Mint a 3-as válaszoló, bár én víz és ecet keverékével öblítek, 100%os illóolajat szoktam bele csepegtetni, bár a babaruhákhoz kezdetben nem.

A mosóparfümöt sem használom, mert mindentől viszketek szinte. Így jó a bőrömnek, a kisfiamnak és a környezetet sem szennyezem.

2018. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem értek az ilyenek semmit. Tesóm allergiás ezért vettünk babáknak való mososzert. Tiszta kosz maradt utána minden.


Bár szerintem már az Ariel sem a régi. Régen gyönyörű tiszta ruhák jöttek ki a gépből, most az is él van kutyulva :(

2018. szept. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves egyes bármikor bármilyen ruhankat akar gyerek akar felnőtt összehasonlítom az általad mosott ruhával. Garantáltan semmilyen különbség nem lesz közte!


Te mos úgy ahogy szeretnél, viszont fogad el, hogy van aki másként csinalja és nem jobban de nem us rosszabbul, mi t te. És amíg téged nem győzködni senki, hogy szar amit csinálsz, te se tedd a másikkal!

2018. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!