Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vágjam le 4 hónapos...

Hogy vágjam le 4 hónapos babám lábáról a körtmöt?

Figyelt kérdés

ha fent van folyamatosan jár a lába, ha alszik akkor hason, és nem akarom kitekerni a lábát, de már nagyon hosszú a körme, és nem akarom h beszakadjon neki.

ha cicin v evés közben elkezd fulladozni a babám mit tehetek? függőlegesbe állítani, v vízszintesbe, v mit? esetleg ütögetni a hátát? foggalmam sincs mit tehetnék ilyen helyzetben :( ma vacsinál nagyon csúnyán félrenyelt, és nagyon megijedtem!!!


2010. okt. 21. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Háton tedd le aludni, vagy ha hason alszik el, óvatosan fordítsd hátra, mikor békésen szuszog.

2. Ha félrenyel: vízszintes helyzet ,háta közepére (két lapocka közé) 2-3 nagyobb ütés tenyérrel, minta megveregetnéd a vállát picit,szóval ne erősen.

2010. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*jobban írva érzéssel ütügesd. Gondolom érted, hogy nem az erő a lényeg, hanem hogy segítsd kifelé a félrenyelt tejcsi útját.
2010. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én amikor ébren van a babám, akkor szoktam. Kivárom, míg nem mozgatja annyira. Most majdnem 9 hós és eddig mindig sikerült.
2010. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, hát héton nem alszik el... de majd kipróbálom, h megfordítom ,de sztem agyből felkel...

mind1! köszönöm :)

2010. okt. 21. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi 5 hósak vagyunk ,nagyon jár a lábunk:-) én úgy vágom a lábkörmét, hogy valaki addig szóval tartja, vagy énekelek neki, akkor nem mozog a lába és gyorsan levágom, van hogy kétszere sikerül.
2010. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úúúú! ez jó ötlet! ezzel álltalában én is lefoglalom :) eszembe se jutott! köszönöm!!!
2010. okt. 21. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ebben a korban úgy csináltam,h a pelenkázón hason tettem le, és térdhajlatból felhajlítottam a lábát.Ő elnézegette a macikat a falon, én meg tök nyugodtan levágtam a körmét. (most már sajnos nem így működik)
2010. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez is jó :) köszönöm! nah akkor ma énekelünk, macit nézünk...aztán remélem egyik beválik :)
2010. okt. 22. 10:34
 9/10 A kérdező kommentje:
sikerült! nagyon szépen köszönöm :) most már csak el kéne aludnia, h a kezét is letudjam :)
2010. okt. 22. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, éneklős vagyok, kezét szoptatás közben szoktam, mert akkor semmi nem érdekli :-)
2010. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!