Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós kisfiam állandóan a...

2,5 hós kisfiam állandóan a kezét rágja, az ökle a szájában van mindig. Hiába adom oda neki a cumit kiköpi és a kezét szopizza, akkor is ha nem éhes. Hogy lehet erröl leszoktatni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2010. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy viszket neki a fogínye mert megindultak a fogak.

Próbáld ki amikor ezt teszi hogy egy steril gézdarabot az ujjadra csavarsz és óvatosan megmasszíirozod neki. Ha abba hagyja akkor ez a probléma ha nem akkor sajna nincs ötletem.

2010. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én lányomnál is ilyenkor kezdődött,állandóan a szájában volt az ökle,aztán nyáladzott ezerrel,mint egy kiskutya.5és fél hónaposan kibújtak az első fogacskái,volt 2-3 hét nyál-szünet,azóta meg újra nyáladzunk.most 7 hós,sztem hamarosan jön a 3.-4. fog...lehet nálatok is mozognak a fogcsírá,azért rágja az öklét,mert viszket az inye szegénynek
2010. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom 3 hos kb két hete csinálja ezt. a védönö szerint megindult a fogzás mozognak a csirák és ezt érzi. egyébként a nyála is egyfolytában folyik
2010. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem írom le még egyszer ugyanaz van nálunk is mint az utolsónál:)cumi nem kell ökle minden percben a szájában,és ömlik a nyála:) 3 hós
2010. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!