Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám ezeket tudja,...

8 hónapos babám ezeket tudja, szerintetek elegendő?

Figyelt kérdés

-Hallgat a nevére

-Érti, ha valamit nem szabad és hallgat is rá

-Ha kérdezem, hogy hol van a csibe plüss, béka rágóka: érti, rá néz felveszi

-Kérem, hogy menjen a játék után akkor megy és elkapja

-Kérem, hogy szeretgesse meg a plüsst, adjon puszit; ha olyan kedve van ad nekik

-Szívószálas pohárkából iszik magától

-Táncol

-Lapozza a könyvecskéit

-Ha kérem, hogy menjünk a tükörben nézzük meg magunkat, akkor indul és megy a tükörhöz, vagy apához, vagy másik szobába stb

-Ha magamhoz hívom akkor is jön

Ő már áll, tárgyak mellett lépeget.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Nektek miket tud a babátok? Szeretném legjobb tudásom szerint nevelni a picim.

Szerintetek ennyi elegendő?

Tanuló fázisban van a tapsolás,nyelv öltögetés. Olyan tipusu baba, hogy csak akkor csinálja ha neki kedve van.



dec. 23. 07:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lenne, ha már Petőfit is tudna szavalni, de amennyire kényszeres vagy, lehet jövőre fog is. Nem tudom a te fejedben mi játszódik le, hogy ezeket nem érzed elegendőnek, de ha valamiben elmaradása lenne azt jelezné a védőnő.

Tessék, a 9 hónapos státuszkérdések:

[link]

dec. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan tipusu baba, hogy csak akkor csinálja ha neki kedve van." Melyik nem???

Nyilván tudod hogy ügyes babád van, egy 8 hónaposnak nem kell tudnia ezek nagyrészét.

És most üzenném azoknak, akik olvassák a kérdést, és a felsoroltak nagyrészét nem csinálja a 8 hónaposuk: tök rendben van! Nincs lemaradva a te babád se! Ne ez a kérdés legyen a támpont!

dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kapok gonosz hozzászólást...

Olyan nagy baj, hogy foglalkozom vele? Nem tudom, hogy másnak milyen a babája... hogy az enyém mennyit tud. Olyan nagy baj, hogy jót akarok neki? Senkit sem akartam megsérteni..

dec. 23. 07:50
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem, nem “foglalkozol vele”, hanem önigazolást keresel, mert ha cscak a téma foglalkoztatna a gyereked kapcsán, akkor a google alapján már tudnád, hogy amiket tud, az több, mint amit tudnia kellene.



Szóval nem kell figyelgetni mit tud.


Státuszt megnézed 1 héttel hamarabb.. azt megfigyeles maximum.

dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Talán még sok is. Ennyi idősen nem szükséges ennyi mindent tudnia.
dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Pont annyit tud más babája,amennyit kell

Minden gyerek a maga tempojaban halad.

Attól,hogy nyolc hónaposan már áll,nem biztos,hogy Einstein válik belőle

Felesleges hasonlitgatnod.

Ez a kérdés is felesleges volt.

dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha kétségeim vannak a védőnőt kérdezd,az megmondja elegendő-e.
dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom. Nekem is egy gyerekem van, nem is nagyon láttam fejlődési szempontból mást, de tudom hogy az enyém is előre haladott. Büszke is vagyok rá. De ha más olyan kérdést ír ahol aggódik hogy le van maradva a kicsi akkor nem írom oda hogy az enyém mit tud. Ez a kérdés még úgy lett volna jó hogy a büszkélkedjünk egy kicsit, mit tud a 8 hósotok vagy vlm ilyesmi.
dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Az én fiam ma 11 hónapos. (Korrigáltan 10 lesz)

9,5 hósan állt fel, azóta is kapaszkodva álldogál, esetleg néha lép párat.

Mivel korababa, ezért nem olyan ütemű a fejlődése, mint egy időre születettnek, de így is ügyes.


Semmit nem jelent, hogy mikor mit csinál a baba, ugyanolyan ember lesz belőle, mint abból aki 6 hónaposan már csodaanya szerint kvantumfizika disszertációt írt :D

dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!